Wpis z mikrobloga

Ja to mam takie pytanie...
Na jakiej podstawie twierdzicie, że Marta codziennie (albo przynajmniej regularnie) wali browary? W ogóle na jakiej podstawie twierdzicie, że nadużywa alkoholu?
Bo nie ma w programie, jak i nigdzie indziej żadnych podstaw żeby tak uważać.
Wykopki kochane, świat tak nie wygląda, że jeśli kobieta (czy facet) jara szlugi, to zaraz nałogowo pije. Skąd macie swoje przeświadczenia to macie, ale jakbyście nie byli takimi nolifami jak jesteście (jeśli tak uważacie), to byście wiedzieli, że ta teoria jest słaba na maksa.
Jedni obgryzają patologicznie paznokcie, inni na przykład wyrywają sobie włosy, inni skórę na ustach, to jest mega częsty objaw problemów związanych z rozładowywaniem jakiegoś napięcia, a nie objaw towarzyszący alkoholizmowi.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 9
@NieoznaczonaReklama: tzn ja wiem ze u Ciebie ocena się już dokonała, ale ja wiem, że niektórzy po prostu mają taki „ryj”. W drugą stronę też to działa, znam abstynentów którzy mają wygląd alkoholików, a po mnie w ogóle nie widać, taki metabolizm czy coś a jestem albo bardziej byłam bardzo imprezową, starą babą. Moi znajomi pod 40 którzy regularnie walą alko i koks wyglądają lepiej niż większość moich koleżanek matek polek
@NieoznaczonaReklama: No tak anturaż jest taki sobie i cały ten vibe, odnoszę się do komentarza o chlaniu.

Jestem przekonana ze gdybym się zgłosiła to byłyby komentarze ze wyglądam spoko jak na 34 lata tak jak Marta 38 (tylko te zęby ma do wymiany) wyglada względnie dobrze. Tak jak wspomniałam, znajomi z którymi latam na techno wyglądają młodziej niż moje rozpasione koleżanki z klasy, których 9 letnie dzieci ważą więcej niż ja