Wpis z mikrobloga

@Rustyyyy: obejrzyj synek jakaś debatę np. Jedna z ostatnich od pracodawców RP gdzie była 9 polityków w tym Bosak konfa jako jedyna ma argumenty i to sensowne prawdziwe a nie "jestescie głupi bo.tak" < takie to mają tutaj konio bijcy do bandy czworga
  • Odpowiedz
@mannoroth: pokaż te dowody ale takie wypowiedzi na więcej niż 4 zdania.. cały wywiad gdzie konfa mówi wspierać ruskich. Serio jedno zdanie wyrwane z dyskusji odniesienia itd. i ty się wypowiadasz na tematy polityczne? xD
  • Odpowiedz
jeśli jest jak mówisz to proszę wskaż mi jedna dyskusje gdzie konfa nie ora merytorycznie w debacie czy programie telewizyjnym jedną...


@BombaNaSalony: wskaż mi gdzie "ora", i co to jest to słynne oranie. Krzyczenie mnie nie interesuje ani czcza gadanina - Mentzen "orał", a okazał się głąbem z krzyżem wbitym w mózg, o jego "100 ustawach" z litości nawet nie wspomnę. A braun jak pięknie mówi na debatach, i co
  • Odpowiedz
@mannoroth: a banda czworga jest kupa mamuta < to jest poziom twoich argumentów... Oranie to wygrywanie dyskusji, zakończenie tematu gdzie druga.strona nie ma już nic do dodania... Mordo pod tym filmem masz 100k wyświetleń ponad tysiąc komentarzy o merotryce a ty nadal tego nie chcesz zobaczyć poseł PO/lewicy czy jakikolwiek inny nasrał by ci na oczy a ty powiesz że Jezusa widzisz dyskusja z tobą nie ma sensu ty nigdy
  • Odpowiedz
@mannoroth: Z gimbusami rozmowa nie ma sensu ale z tego sie wyrasta.
Jest masa wyliczeń w których jasno wychodzi ze „program” konfy jest strasznie drogi usunąć podatek jest łatwo ale załatać powstałą wtedy dziurę budżetową trudniej i na to żaden z szurfederatow nie ma żadnych sensownych odpowiedzi
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: i nigdy nie miałeś zadnych wyliczeń no chyba że twoje wyliczenia gospodarcze to 10-15 zdań i 10 wzorów a dane z d--y.. żaden ekonomista (już nie mówię o bankowych) w życiu by nie umarł że śmiechu przy nich
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: twoje argumenty polegają tylko na obrażaniu oponenta pewnie jesteś magistrem co? Aż ciekaw jestem tych twoich skomplikowanych wzorów gospodarczych pewnie użyłeś tam znaków matematycznych których nie znam przeczytałeś cały program konfederacji i znasz ich wszystkie gospodarcze ruchy dawaj ten swój referat ziomek.. pewnie stworzyłeś jak Bosak jedyną mapę wszystkich dosłownie wszystkich wydatków państwa wiesz gdzie leci każda złotówka. Nie mogę się doczekać!
  • Odpowiedz