Wpis z mikrobloga

Trzy dni temu zastanawiałem się z jakiego powodu PiSowcy dostali w ostatnich dniach takiego kociokwiku.


@PiccoloGrande: Ja trzy dni temu zastanawiałem się dlaczego PiSiory zaczęły rozdawac miejskie mieszkania komunalne. Tez się wyjaśniły.
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: wszystkie sondaże na miesiące przed wyborami są o kant dupy rozbić. Na miesiąc przed już można coś z tego wyciągnąć, w tym momencie to wróżenie z fusów. PiS teraz będzie wyciągał wszelkie afery PO aż do wyborów.
  • Odpowiedz
Wykopki już świętują, że jest szansa na to, że poprzedni złodzieje przejmą władzę po obecnych złodziejach xD "BO PLATFORMA TO TYLE NIE NAKRADŁA" brzmi tak samo januszowsko jak "SYNEK KTO TYLE DOŁ". Platforma nie była na tyle odważna, ale teraz jak zobaczyli na przykładzie pisiorów jak można Polaków dymać to nie łudźcie się, że oni będą lepsi. Teatr spier*olenia PO/PIS/PO/PIS nadal trwa, karuzela się kręci. It's over dla Polski. Za kolejną kadencję/dwie
  • Odpowiedz
  • 15
@PiccoloGrande Oprócz tego, że PiS nadal trzyma poparcie to #!$%@? mnie 10% Hołowni. Prawdopodobnie nikt nie zna stamtąd ani jednego nazwiska poza nim, na koniec dnia to mogą się okazać oszołomy na poziomie kukizowców czy konfederatów. Ba, najpewniej się okażą, bo poznamy ich dopiero w sejmie.
  • Odpowiedz
@Redicle: człowieku w tym kraju wszyscy kradną to czemu politycy mają tego nie robić? Większość programistów #!$%@? na 2 etaty oszukując swoje firmy ale hipokryci oczekują uczciwego rządu, w innych branżach to samo. Ci ludzie nas reprezentują i niestety taka mentalność panuje w pl, partia nie ma żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz