Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Apaturia: No nie da się. Zwłaszcza jak ta bestia pokazuje swoją inteligencję. Jak dostaje karaczana to zanosi nad pojemnik żeby tam wyrzucić pancerzyk i nie śmiecić na dole. Jak widział karaczany w pudełku obok to któregoś dnia zasadził się przy drzwiczkach i czekając na karmienie skorzystał z okazji, że otwarte. Poleciał, niezbyt wiedział gdzie iść dalej więc poszedł w kierunku karaczanów i się na nie patrzył XD. A polowania to prawdziwe
@Tr8025: Chyba żadne inne pająki nie nadają się do robienia dobrego pijaru pajęczakom tak dobrze, jak skakuny. Super, że dzięki nim zainteresowałeś się pająkami, oby Twoja bestyjka zdrowo rosła i dostarczyła Ci jeszcze wielu niezapomnianych obserwacji ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Apaturia: Dziękuję bardzo, obecnie to już dorosły pajon po ostatniej wylince, ale wciąż potrafi zaskoczyć. Na pewno nie będzie to mój ostatni pająk, a po skakunie musi być kolejny. Nie wyobrażam sobie żadnego innego gatunku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tr8025: jakiej wielkości terrarium masz? Jakie to stadium? I jakie karaczany podajesz (wielkość)? Ja swojego właśnie chce przerzucić na tureckie bo wcześniej tylko muszki owocowe nieloty dostawał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaaaPiii: Kupiłem mu kostkę 20x20, ma na spokojnie sporo miejsca żeby pochodzić, do polowania ma świetne warunki i dużo możliwości (co chętnie wykorzystuje). Jest już po ostatniej wylince. Karaczany trzymam w pudełku około 25x30, z połową wytłoczki jako schronieniem. Są już chyba po L6, ale głowy nie dam (większość jeszcze nie przeszła ostatnich wylinek na pewno). Pająków daję takie osobniki żeby nie przekraczały wielkości jego ciała. Czasami, gdy miał przez 2-3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaaaPiii: Z takich zdjęć ogółem najlepiej widać to tutaj. Ma kawałek kory, który był w zestawie z innym terrarium, do tego sztuczne liście, później jeszcze włożyłem mu pojemniczek w którym był wcześniej (na tyle mały, że zmieścił się opierając na korze z lewej strony). Chciałem go później wyjąć, ale zaczął nad ten pojemnik chodzić żeby zjeść i sobie nie śmiecić na dole, więc już został. Wolne miejsce przydało się też kiedyś
Tr8025 - @kaaaPiii: Z takich zdjęć ogółem najlepiej widać to tutaj. Ma kawałek kory, ...

źródło: comment_1666839147vy88GtQ6WVhTsOjLCumkhk.jpg

Pobierz