Wpis z mikrobloga

niedawno zacząłem uprawiać seks, jestem w tym nowy i nie mam zbytnio doświadczenia także mam prośbę do bardziej doświadczonych facetów oraz różowych byście podesłali jakieś protipy w tym temacie i jakieś inne nieoczywiste rady. śmieszkom podziękuję
jeżeli z jakiegoś powodu nie chcecie o tym pisać publicznie w komentarzach to piszcie do mnie na priv
#zwiazki #seks #rozowepaski #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 58
  • Odpowiedz
@balbezaur: Nie, wyluzuj się zwyczajnie jakby nic się nie działo. Jak jest na górze to ją przytrzymaj na kilka sekund - miarowy, wolny oddech i jedziesz jakby od początku. Ja tak mogę niemal w nieskończoność, aż mnie litość nie złapie.
  • Odpowiedz
@Mystoo: oprocz takich oczywistosci co ktos wyzej powiedzial (ale mega wazne) tj. rozmawiajcie o tym, na poczatku warto sporo gadac po wszystkim, zeby lapac feedback i taki tez dawac a co za tym idzie fajnie sie docierac.

Jezeli zabawy w gumach to polecam skyny - nie sa lateksowe, duzo lepiej czuje sie partnerke.
Mow o swoich potrzebach, jak partnerka cos zle robi - tylko delikatnie. Zeby potem nie wyszlo 'zawsze tak robilam i lubiles' a w rzeczywistosci sie meczyles.

Bawcie sie seksem, jest duzo rzeczy, ktore mozna sprobowac. Tak samo poza lozkiem jest wiele fajnych miejsc, w ktorych warto sie
  • Odpowiedz
@balbezaur: Jak miałem niecałe 16 lat, czyli 24 lata temu, żeby się totalnie nie skompromitować byłem zmuszony improwizować i jakoś tak wyszło, że zwyczajnie spróbowałem zachować się dokładnie odwrotnie. I w taki sposób z jakichś dwóch minut zrobiło się ze czterdzieści. Ponoć większość odkryć dzieje się przypadkiem.
  • Odpowiedz