Wpis z mikrobloga

Tak sobie odpaliłem przy jedzeniu Zyniaka jak grają w państwa i miasta i byłem ciekawe które z nich będzie coś #!$%@?ło XD i długo czekać nie musiałem... XD

Brat tego Takefuna to pustak jak #!$%@?, a ta Sandra to wcale nie lepsza. Laska se pisze po dwie odpowiedzi żeby sobie móc coś wybrać :D Ogólnie widać, że ona też inteligencją nie grzeszy

#famemma #nitro #nitrozyniak #thenitrozyniak #polskiyoutube #youtube #panstwamiasta #gra
danoneek - Tak sobie odpaliłem przy jedzeniu Zyniaka jak grają w państwa i miasta i b...
  • 21
@danoneek: teraz to juz bez powodu sie czepiacie.. to zwykła zabawa

A tak w ogóle to popatrzcie na kolor skóry u mleka i zobaczcie jak on różni się od pozostałej dwójki
Tak jakby był na coś chory ,albo rzeczywiście siedzi 24/7 przed kompem.
@danoneek No jaką mają wiedzę, to widać na tym filmie między innymi. Dlatego tak jak się zgadzam, że matura nie jest wyznacznikiem niczego, tak brak matury świadczy jednak o dość istotnych ograniczeniach intelektualnych czy motywacyjnych. Patrzysz na dorosłych ludzi, którzy np. nie rozumieją znaczenia słowa "procent" i już wiesz, że to nie jest ten przypadek gdzie ktoś nie ma matury, ale jest szczególnie błyskotliwy bez niej. Patrzysz jak ci sami ludzie nie