Wpis z mikrobloga

Po 8 latach siedzenia na Wypoku (głównie mirko) postanowiłem, że wystarczy. Od kilku lat i tak ograniczałem się głównie do dwóch/trzech tagów (#juventus, mecz, kanyewest), żeby od czasu do czasu coś sobie pokomentować jak Juve grało lub gdy akurat jakiś fajny albumik wyszedł. Niestety z wiekiem coraz bardziej mi wstyd z tego, że tu siedzę. Ostatnio nawet #kanyewest był zaatakowany śmieciowymi postami, w których przyklaskiwano antysemickim poglądom xD

Kilku fajnych ludzi przez lata tutaj poznałem, z niektórymi utrzymuje prywatny kontakt, a jeszcze inni mnie poblokowali, bo im piłkarza z klubu wyrzucałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzymajcie się mireczki, może jeszcze kiedyś się wspólnie #!$%@? na tagu, kiedy Juventus przegra kolejny finał LM.

Bajo

#juventus
  • 13
@realbs: powodzonka, będzie nam brakowało kontrowersyjnych opinii i jazdy po nieudolnych typach zarządzających tym klubem.

Też mam myśli by stąd #!$%@?ć, znajomości z wykopa średnie, tragiczne, a jak się trafiły fajne to jakoś tak odeszły powoli ( @zygfryd0 byqu odezwij się czy żyjesz ( ͡° ʖ̯ ͡°) ), w zasadzie jedyne co mnie trzyma to jak mówisz małe społeczności jak #f1 czy #juventus . To oraz fakt