Wpis z mikrobloga

Właśnie wypełniam ankietę lekarską na #receptomat związaną z bólem ucha, co by się stało gdybym zaznaczył że przyjmuje środki psychoaktywne (co jest prawdą XD) oczywiście z umiarem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chciałem wpisać, że palę #marihuana i okazjonalnie inne takie, ale ledwo po zaznaczeniu pojawia się komunikat, że mam #!$%@?ć na terapie uzależnień XD. Co by się stało gdybym wpisał zgodnie z prawdą (marihuana waporyzowana lub jadalna dosyć często, #mdma okazjonalnie, #grzyby i #lsd okazjonalnie)? Nasłali by na mnie pały czy odmówili wystawienia recepty?

#medycyna #narkotykizawszespoko
  • 12
  • Odpowiedz
mi kiedys odmowili recki na zolpidem bo nigdy nikt mi go nie przepisal na moje konto, to mi zjeby dali ketrel zeby nie #!$%@? 5 dyszek za erecke w 3 minuty ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hotdaddys: no mnie dzisiaj odmówili. mój lekarz jest na urlopie. w sprawdzonym miejscu pisali, że mają za duże obłożenie recept
Nie miałam zapasu, bo nie biorę tego dzień po dniu. I sobie myślę, a sprawdzę ich stronę

To mi polecają jakieś leki antydepredyjne i przeciwpsychotyczne
Zero wywiadu lekarskiego czy mam historię takich chorób, czy mam objawy. Czy nie miałam skutków
  • Odpowiedz