Wpis z mikrobloga

Liczyłem na więcej w finale ale serial bardzo dobry. Jakbym miał się czegoś przyczepić to podmiany aktorek grających Rhaenyre. Grająca starszą Emma Darcy to niewypał, moim zdaniem trafili z każdym aktorem przy podmianie podczas skakania w czasie tylko nie z nią. W porównaniu do grającej młodszą, do Milly Alcock to jest to totalny zjazd poziomu. Wygląda jakby miała wiecznie focha, brak ekspresji wszędzie ten sam wyraz twarzy.

#rodsmoka #houseofthedragon #got #graotron
Iamthe_liquor - Liczyłem na więcej w finale ale serial bardzo dobry. Jakbym miał się ...

źródło: comment_1666595602oXheJAgUmWJ7fgrEVcRUZd.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@I_am_the_liquor: tak dlugo jak nie wciska na ekran swoich pogladow mam to w gdzies. Z tymi minami moze faktycznie czasem miala "srajacego kota na pustyni" ale to dodawalo jej takiego klimatu troche zniszczonej psychicznie baby, ktora boryka sie z wieloma problemami dookola. Jak dla mnie spoko, nie ma sie co do tego az tak przyczepiac.
  • Odpowiedz
@I_am_the_liquor: Gra świetnie, uśmiechać też się potrafi, ale postacie też nie są od tego, żeby się ciągle bezsensownie uśmiechać tylko wiarygodnie przedstawić pierwowzór. Renia nigdy nie była przesadnie wesoła i Emma ładnie się w nią wcieliła.
  • Odpowiedz
@Niezgodny: Sporo ludzi oczekuje od niej, że będzie kimś pokroju Daenerys, kiedy Rhaenyra to własna, oryginalna postać. Jej character development tak naprawdę dopiero wyjdzie na pełnej od 2 sezonu wzwyż.
  • Odpowiedz
@I_am_the_liquor: A ja się nie zgodzę, mam totalnego crusha do starszej Rhaenyry, choć do Emmy już nie. Są sceny, w których wygląda przepięknie, dodając do tego jej głos to już w ogóle. O Milly zapomniałam po wymianie uśmiechów między Rhaenyrą a Harwinem XD
  • Odpowiedz