Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 264
@wonsz_smieszek: najgorsze że uniwersytet jest jak sklep także jeśli wystarczająca ilość studentów klientów będzie chciała aby uczyć że astrologia jest nauką to tak właśnie będzie xd także za jakieś 2-3 lata będzie astrologia xd
  • Odpowiedz
jeśli wystarczająca ilość studentów klientów będzie chciała aby uczyć że astrologia jest nauką to tak właśnie będzie

@gnt_1: cooo? xd Miałeś w ogóle styczność z wyższą edukacją poza wyższą szkołą lansu i bansu? Oczywiście że to tak nie działa xd
  • Odpowiedz
najgorsze że uniwersytet jest jak sklep także jeśli wystarczająca ilość studentów klientów będzie chciała aby uczyć że astrologia jest nauką to tak właśnie będzie xd także za jakieś 2-3 lata będzie astrologia xd


@gnt_1: nie wiem gdzie takie czary, u mnie wszyscy mieli w dupie zdanie studentów
  • Odpowiedz
uniwersytet jest jak sklep także jeśli wystarczająca ilość studentów klientów będzie chciała aby uczyć że astrologia jest nauką to tak właśnie będzie xd także za jakieś 2-3 lata będzie astrologia xd


@gnt_1: co ty #!$%@?
  • Odpowiedz
@gnt_1: @Euro: ja na PUMie dowiedziałem się o właściwościach leczniczych moczu i sposobach jego aplikacji, a na zaliczeniu z tego przedmiotu miałem m.in. pytania z zakreu urynoterapii ( ͡° ͜ʖ ͡°) inne szur metody też były omawiane. I to nie jako ciekawostka, bo normalnie na zaliczeniu były pytania o to.
  • Odpowiedz
@Al_Ganonim: o cholera, zestawić astrologię z astrofizyką i astronomią to jak pedofilię z pediatrią i wcale nie przesadzam. To wręcz dyskredytuje całą uczelnię
  • Odpowiedz