Wpis z mikrobloga

@ChicaNaWykopkach: są bardzo ładne ale raczej takie zwykłe a była mowa o petardzie :-) moim zdaniem Ola najładniejsza w tej edycji a zaraz za nią Angie i Anastazja która wygląda trochę jak Meghan Fox (przed przeróbkami)
  • Odpowiedz
@Lolek1011 Anastazją ładna w nieruchomej pozie, ale w połączeniu z mimiką, chodem, a już nie wspomnę o nastawieniu, imo duzi traci. W sumie takie wejście prawdziwej petardy, ze chlopaki zbierali szczeki z podlogi, w reality show widziałam raz, i to była Magda Karwacka w love island. Przepiękna dziewczyna.
  • Odpowiedz
@mykawz300: wiesz ja myślę tutaj o petardzie tak jak ludzie ogólnie mogą odbierać, nie o moich własnych kryteriach. Petardami były Vanessa, Inga, Julia, Martyna, może Eliza. Chociaż mi osobiście najbardziej podobają się takie naturalne dziewczyny jak Oliwia, Ola, Sonia, Sara HP3, Kara.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: To tak jak w 4 sezonie jako ostatnia weszła "petarda" która nic nie ugrała, mimo że proponowała nawet segzy Uszatemu w zamian za pozostawienie jej w hotelu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ChicaNaWykopkach: (Offtop). Wejście Magdy to najlepsze wejście laski w tych wszystkich programach. Prawdziwe wow. Miałem bekę z tych wszystkich ludzi, którzy mówili, że oleje Igora po programie i ogólnie ma go w dupie.
  • Odpowiedz