Wpis z mikrobloga

@Ksebki: Chyba jestem mentalnie zdziadziały, ale choć do nowoczesnych silników typu 1.0 R3 turbo nic nie mam* , tak te nowe cyfrowe zegary też zazwyczaj mnie wkurzają- klasyczne analogi to jest to, te tablety dotykowe tak samo- oddawać pokrętła i przyciski, no i jeszcze ideolo gdyby zabronili montować te oślepiające lasery, a auta z powrotem miały ludzkie wymiary, a nie suvy zajmujące 1,5x miejsca parkingowego

@Ksebki @ZlodziejBilonownic: Tym się tak zachwycasz? Fakt że są mniej i bardziej estetyczne zegary analogowe ale w cyfrowych producenci pokazali że da sie zrobić obrzydliwe. Ja nie mam żadnego problemu z czytelnością zwykłych cyfrówek bo każdy średnio inteligentny człowiek powinien się połapać. Macie wszystko podane na tacy i narzekacie :/

Narzekać to można na to gówno co bmw odwaliło. Miali cudowne analogi a teraz mają najgorsze cyfrowe zegary i teraz uwaga.
cwlmod - @Ksebki @ZlodziejBilonownic: Tym się tak zachwycasz? Fakt że są mniej i bard...

źródło: comment_1666593733FJenGb9XlwunkDkb1O7ngT.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cwlmod: Cóż, kwestia gustu tak naprawdę- dla mnie analogi zawsze wygrywają i nie mówię tu tylko o samochodach- zegarek na rękę jest dla mnie elegancki jeśli ma klasyczną tarczę, cyfrowy już nie bardzo (choć są też zegarki typu 2w1, sam taki miałem). Ale żeby nie było, to te cyfrowe zegary z Renault nawet ujdą, podobnie te z nowych Beemek, choć nie umywają się do starych, dobrych bursztynów z czasów E39. Ale
@ZlodziejBilonownic: Chyba na głowę upadłeś. To wlasnie bmw ma zegary wyjęte z gry a mercedes ma normalne wzory. xD

W bmw masz jakies debilne paski na bokach a ktory idioci z bmw nie daja mozliwosci zmiany. Zegary w bmw zawsze były piekne aż…. Przestały.

W Mercedesie moze miec te głupie amg w modelach amg albo normalne dwa okręgi w różnych kolorach.