Wpis z mikrobloga

Jak Szojgu tak gada z MSZ czolowych krajow, ze Ukraina uzyje atomowki to pewnie Rosja to zrobi. Ta niepewnosc mnie wykancza. Ile miesiecy mozna zyc w strachu nie planujac za specjalnie nic bo nie wiadomo czy nie bedzie trzeba spieprzac z kraju na czas chmury promieniotworczej. Troche siada juz psycha. Chce juz konca tej wojny i zeby w koncu zli ludzie przestali rzadzic tymi czy innymi krajami. Skoro wiekszosc spolecznestwa na swiecie jest "dobra" to jakim cudem krajami rzadza zazwyczaj zli i chorzy umyslowo ludzie żądni władzy?
#ukraina
  • 33
@corryand: chłopie ja rocznik 75, ja po czarnobylu już 36 lat żyję i zjadam te osiady ze wszystkim
i co roku jestem przez to coraz większym debilem.

osadza się ten cez i jod wszędzie a niejwięcej w tarczycy i w prostacie. i zdrowie marne od siedzenia przed komputerem potem. i problemy z erekcją.

tak, że najlepiej to odrazu zginąć przy pierwszym wybuchu.
tak, że się nie martw nic.
rozkład jazdy jest
@Subtelny_Prostak: akurat ta ksiazka lezy na mojej polce swiezo zakupiona by zaczac czytac ale cos sie wziac nie moge ale chyba nie chce orac sobie glowy jeszcze bardziej nawet ta fikcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wlasnie czytalem troche na poczatku wojny + z fizyki akurat w szkole mialem same 4/5. Ale ta wiedza juz uleciala. Opieram sie tylko na naukowych art/ksiazkach jak cos chce wiedziec nie na
@corryand: No i znów zaproponuję doczytać czym różni się pożar w Czarnobylu od wybuchu brudnej bomby, czy we współczesnych elektrowniach jest drewniany dach kryty papą. Po co mi wrzucasz linki do artykułów o awarii w Czarnobylu, przecież ta elektrownia już nie działa i nie ma sensu się jej bać. Nie bój się i nie trzęś się ( ͡º ͜ʖ͡º)
@corryand: a tak na serio, jeżeli nie jesteś ruskim trollem to z takimi problemami powinieneś iść do psychologa.
różnego rodzaju mają ludzie lęki i nie ma się co dręczyć problemem, tylko poszukać pomocy specjalisty.
@Subtelny_Prostak: obehrzalem i nie wierze w ta ich nauke sprzed 50 lat xd Wszystkie takie naukowe poradniki czy medyczne zalecenia sprzed tylu lat sa obecnie przez postep nauki totalnie nieKtualne. A zakladajac, ze mialbym sie stosowac do tego i siedziec kilka dni w piwnicy w bloku z cala reszta bloku i robalami to sobie tego nie wyobrazam. Jeszcze bez dostepu do swiezego powietrza przez kilka dni a obecnie 2 tyg jest
@cieciowy: ale mi psycholog nie pomoze ktory bedzie mi mowil, zebym sie uspokoil bo zadnej bomby nie bedzie. Z szykowaniem sie ruskich do ataku na Ukraine tez wszyscy mowili, ze nic nie bedzie, ze putler nie zaryzykuje majac takie polepszone stosunki ze swiatem a bylo to oczywiste jak zbierala sie cala armia przy granicy i caly sprzet przerzucali a ludzie naiwnie wierzyli w cwiczenia. Tak samo znajomi sie ze mnie smiali