Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mam problem ostatnio pewna dziewczyna się mną zainteresowała sama do mnie napisała jakoś na początku września. Pisaliśmy do siebie przez pewien czas.

Początkowo nie zrozumiałem że jej się podobam i tak po prostu z nią pisałem może dlatego że mam #autyzm i słabo u mnie z #relacje .
Udało mi się z nią spotkać w #szkola
bo chodzimy do jednego liceum. Udało mi się ją zaprosić na spotkanie i było fajnie gadaliśmy i takie tam miałem trochę stresu ale odważyłem się ją pocałować. Myślę że dobrze wyszło nie było odrzucenia i potem powiedziała mi że jej się podobam.
Na kolejnym spotkaniu było podobnie ale doszło do czegoś więcej niz całowania bo doszło do macania się nawzajem. Uważam że nie spowodowało to jakiejś spiny ale mam wrażenie że to tak trochę nas oddaliło ponieważ po spotkaniu mi napisała coś w stylu że to jest za szybko i nie jest gotowa na #zwiazki
Niby dalej piszemy i rozmawiamy z szkole i niedługo mamy kolejne spotkanie lecz nie wiem czy czegoś nie zepsułem

#logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6354fecf86c6e33847830b24
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
OP: Zapomniałem też dodać że czasami mam wrażenie że próbuje wywołać zazdrość bo ostatnio mi pisała że spotkała się z kolegą i wstawiła z nim fotę na FB
I czasami ona też wykazuje zazdrość bo pytała się mnie o czym gadałem z inną dziewczyną.
I pytała się czy miałem tak że byłem kiedyś o kogoś zazdrosny.
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: Wzorzec wygląda jak u normików więc nie,tym razem #autyzm nie powinien być przyczyną problemu.Wyluzuj. Tak jak ci tłumaczą - jest dla niej na to za wcześnie i tego się przestraszyła.

Przestraszyła sie ze wyjdzie na latwa. Niestety laski lubią komplikować

Radzę zwolnić, ale nie wycofać się.


Z racji,że wrzucam z anonimowych nie mogę zaplusować @Zakretka21 i @PrzyjemnaSamica . Na razie jesteś na ścieżce, to co słyszysz to nie jest pull-up - wszystko wg. wzorców, brak chyba sygnału że coś jest źle
  • Odpowiedz