Wpis z mikrobloga

@DarkZizi: Dla mnie piątka to taki mocno spłycony reskin RE4 gdzie wieśniaków zamienili na czarnych xD Na plus piątki jest to że bardziej łączy się z serią niż RE4 i postać Weskera ciągnie całą grę w górę. Sheva to fajna postać (fabularnie, nie gameplayowo), ale to co zrobili z Jill i jak Capcom kompletnie olał jej postać po tej grze to dramat. Oby wróciła w RE9 jak już 'wskrzesili' ją na
@ladykagami: fabuła w piątce jest bardziej głęboka niż wszystkim hejterom mogłoby się wydawać. I tak jak mówisz postacie na plus choć Jill też mi się podobała i pamiętam jak grałem na premierę to serio się zaskoczyłem że ten przebieraniec to ona. Dodatkowo DLC do piątki jest super klimatyczne. No i ten easter egg z klasyczną kamerą

https://youtu.be/AKbmXh9Do_s
@sprzedalem-psa-chinczykom: Przynajmniej walka jest fajna. Ogólnie ta walka z Weskerem i Jill to jedna z najlepszych w serii imo.

@Aeterna: Fabuła sama w sobie jest okej, głównie rozwiązania gameplayowe mi nie siadają. Po prostu zerżnięte dużo z RE4 jest, co samo w sobie nie byłoby złe, ale jest to spłycone. Gościu z piłą jest, no ale nie robi żadnego wrażenia. El Gigante zamienili na strzelanie z wozu do podobnego stwora