Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mgr_rybak: no ale w przemyśle to mało kto się bawi w analogi więc kupujesz taką 150 mitutoyo i masz ją na lata, do szybkich pomiarów jest idealna a do dokładniejszych i tak się stosuje przecież mikrometry czy średnicówki.
Uwielbiam te suwmiarki nie tylko z powodu dokładności i wytrzymałości ale np producent deklaruje 30 tys h pracy na jednej baterii lr44 co jest super wynikiem, non stop przez 3,5 roku możesz jej
@kurlapejter nie jestem fachowcem xD
No ale moge polecić yato jesli ma byc malo dokladna. Cos lepszego to polecam dasqua

Nie kuouj natomoast suwmiarek elektronicznych za 70 zł bo albo sa plastikowe, albo kute i nawet nie szlifowane. Mam jedna taką i jej dokladnosc to +- 1mm xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mamkielbase: no jeśli trollujesz to nie, jeśli faktycznie naprawiasz i może kolekcjonujesz (fajna zajawka w sumie) to myślę, że jakimś tam fachowcem jesteś, bo raczej się znasz troszkę bardziej na tym od zwykłego mirka.
@kurlapejter: Kupiłem używane, dwie sztuki: MITUTOYO suwmiarka elektroniczna 150/0,01mm ABSOLUTE AOS ABS 500-184-30

Jestem mega zadowolony, bo wczoraj kupiłem trzecią, nową i porównywałem wszystkie trzy. Wszystkie smigają jak należy ;)

Za używki dałem około 300 zł brutto/sztuka