Wpis z mikrobloga

@HaSSaN: No i to mi się podoba, samochód został zużyty więc można go wyrzucić. A nie wymieniać jak niektórzy co parę lat bo w nowym dodali cupholder i zmienili trochę kształt lamp. Szacun ziom.
  • Odpowiedz
@Mamkielbase: Najcudowniejsze w Vectrze B są te lusterka boczne, które zawsze nazywam uszkami kosmity ❤️❤️❤️❤️ja swoją Smoczycę w sierpniu 2017 oddałam. poszła m.in. uszczelka pod głowicą. Pół roku wcześniej kupiłam inne auto a moja granatowa (typowy kolor) Vectra B, 1.6, 16V, '98,czywiście sedan w gazie,stała nieużytkowana. Babcia nawet wpadła na pomysł,żeby pewnej patolii z mojej wiochy sprzedać za 8 stówek, ale ja nie zgodziłam, bo by mnie serce bolało widzą
  • Odpowiedz
@Mamkielbase: zawsze mnie zastanawialo jak pusto we lbie trzeba miec, zeby sobie przyciemniac swiatla w samochodzie. potem jedzie taki debil i jego swiatla stop maja tyle inensywnosci co swiatla pozycyjne w jakiejs starej micrze () i do tego wyglada jak rumunski tuning z lat 90.
  • Odpowiedz
  • 0
@ptaktryk Gratuluję szacunku do siebie samego skoro, lubisz jeździć 24 letnim gruzem które zagraża twojemu bezpieczeństwu o komforcie bez klimy i bez otwieranych okien nie wspomnę. Ale co kto lubi xD.
  • Odpowiedz