Wpis z mikrobloga

@kiedys_bede_bogaty: Kiedyś się wycofali i tak zostało. Aktualnie z uczelni publicznych to chyba tylko UE ma zaoczne „informatyka w biznesie” i reszta to jakieś prywatne pierdy. Ja byłem na UE, ale to bardziej dla papierka niż dla samych studiów magisterskich xd
@korbuzz: myślisz że jest sens iść na UE, czy uderzać na prywatne? Ja też bardziej dla papierka i możliwości dalszej pracy na UZ, ale nie ukrywam że jak już mam gdzieś iść to chciałbym mieć szansę coś z tego wynieść. A jakoś brzydzi mnie instytucja prywatnych studiów w Polsce, słusznie?
@kiedys_bede_bogaty: Pracy niedużo, ale na tez nigdy jakoś nie narzekałem na ogrom pracy na studiach (w4 pwr here). Ogólnie to jak będziesz chciał, to się trochę nauczysz, ale jak przyjdziesz tylko po papierek, to tez luźno się da rade. Ja nie wysilając się za bardzo miałem średnią około 4.5
@kiedys_bede_bogaty: Ja studiowałem na PWr i pracowałem równocześnie (Opera Software 3/5, 4/5 etatu).
Studia skończyłem z wyróżnieniem, popracowałem jeszcze trochę, teraz doktorat robię ¯\_(ツ)_/¯

Ale był czas, że spałem bardzo mało.