Wpis z mikrobloga

Wyszedłem tylko do apteki i zauważyłem ciekawe zjawisko - łącznie było by nastukane 4500 zł i 24 pkt w wykonaniu 3 mistrzów. Jeszcze w innym miejscu zaobserwowałem dwa samochody dosłownie na wejściu na przejście dla pieszych, ale jechałem samochodem, więc nie mam zdjęcia. #polskiedrogi #mandat #parkowanie #samochody
Reszta w komentarzach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz Ja_Tylko - Wyszedłem tylko do apteki i zauważyłem ciekawe zjawisko - łącznie było by ...
źródło: comment_1666427302VgFfDDntwjWOLYPePpW8XQ.jpg
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ja_Tylko: dostają mandaty i wysyłają częściej patrol.
Dostałem pismo o tym że wysyłają częściej patrol, a o mandatach sam dopytałem i wysłali maila zwrotnego, że jeżeli podałem wszystkie odpowiednie informacje to wystawiają na tej podstawie mandaty

Ale nie jest tak, że na każdego maila którego wysyłają odpisują i mówią jaki to miało skutek
@Czaajnik dobra. Mam taką jedną ulice jak jade do pracy - są zakazy parkowania poustawiane, przejście dla pieszych, znak z agatką, podwójna ciągła przed przejściem i za nim, ale ludziki stają bo oczywiście co jest? Szkoła i trza bombelki odebrać i stać na zakazie. Mam plan, #!$%@? sprytny () dzięki za info o #uprzejmiedonosze
@Ja_Tylko: @Czaajnik: Przy odrobinie zaangażowania (tj. chęć do podania swoich danych i do ewentualnych zeznań) można przecież tak zgłaszać każde napotkane wykroczenie. Obowiązek przyjęcia takiego zawiadomienia ma zarówno policja, jak i straż miejska (w zakresie posiadanych przez siebie uprawnień). A forma to już jest zależna zazwyczaj od jednostki. Na pewno wszystkie są zobowiązane do przyjęcia osobistego i drogą pocztową (po prostu poleconym), niektóre praktykują także e-maile. To tyle z teorii
ważne żeby było widać to z czego wynika zakaz. Skrzyżowanie, powierzchnia wyłączona czy znak


@Czaajnik: ważne też aby upewnić się czy jest to faktycznie skrzyżowanie - ale nie tak na oko, a najlepiej w statusie drogi. Zaoszczędzi to mnóstwo niepotrzebnej pracy organom. Mnóstwo zawiadomień jest z góry skazane na porażkę, ponieważ ludzie nie wiedzą, że skrzyżowanie to przecięcie dwóch dróg publicznych. Dla przykładu - jeśli powyższe zdjęcie dotyczy np. strefy ruchu