Wpis z mikrobloga

Chciałbym kupić opisywarkę do kabli. Macie coś do polecenia?
Myślę o sprzęcie, który zostanie ze mną na lata. Nie będę używał tego przemysłowo tylko hobbystycznie.

Widziałem
- Brother PT-H110 za 322 zł
- DYMO RhinoPRO 5200 za 800 zł

Jaka jest różnica, jakich Wy używacie, na co zwracacie uwagę?
#siecikomputerowe #elektryka
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rhqq: faktycznie, nie stać mnie chyba na oryginały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Voltaire: pamiętam, że w pracy miałem podobną. Nie robię rozdzielni więc jak wydrukuje 10 etykiet na miesiąc to i tak będzie sporo

@Ratriczek: kurcze, bardziej byłem na nie, na takie rozwiązanie. Chyba więcej zabawy niż to tego warte, czy nie?
Myślałem bardziej żeby drukować proste rzeczy, na patchpanel, półkę, dokumenty
  • Odpowiedz
@Caishen: wyobraź sobie etykietkę z tekstem SW_X TE2/1/1 -> ODF3.2
No na tej klawiaturce jak masz 3 takie etykietki do zrobienia to cię nerwica strzela xd
Ale fakt, droższe są takie co się łączą z telefonem
  • Odpowiedz
@Caishen: mam ręczną i zrobiłem nią ze 200 etykiet. kable, elektronika, szufladki, przyprawy, słoiki, spiżarnia. i.. da się też :P a na pewno lepiej wygląda niż wydruki. dla większej ilości bym nie brał ręcznej, a dla mniejszej bym nawet sie nie zastanawiał nad takim dużym wydatkiem. ps. możesz zawsze kupić papier do drukarki samoprzylepny i na niej drukować
  • Odpowiedz
@Caishen: Mam Niimbota D11, czyli chińską drukarkę z Ali i mogę ją z czystym sercem polecić (przynajmniej do domowego użytku). Ma bluetooth i własną aplikację na smartfony, która o dziwo działa naprawdę przyjemnie.
  • Odpowiedz