Wpis z mikrobloga

@Siebuszczan: kto powiedział ze jestem zapatrzona? ja poprostu nie mogę pojąć krytyki takiej ze ktoś mówi ,, woo odgrzewane kotlety ale #!$%@?'' prawda jest taka ze wiekszosc artystów nawet tych staryszych robi odgrzewane kotlety ale niee jesli to jest metal to juz wszystko spoczko cudowne bo to metal a jak laska która robi pop to juz obrzydliwe bo juleczka
@zwiaz_mi_rece_nog_nie_trzeba:
Nikt nie pisze że na scenie metalowej każdy jest idealny i oryginalny. XD
Jednak jest dużo oryginalnych i kreatywnych zespołów. Jak i sam gatunek przedstawia coś więcej, niż jojczenie do mikro przy pianinie czy ukulele. xD
Jeszcze podajesz gatunek pop, gdzie tutaj mamy dopiero bardzo dużo inspiracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przykłady:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Erwto: @zwiaz_mi_rece_nog_nie_trzeba nie będę się #!$%@?ł nawet w Waszą dyskusję odnośnie metalu, wrócę natomiast do Zuzy. Uważam, że laska się wyrabia z wiekiem tekstowo (szczególnie jak ją Podsiadło czy Rojek wezmą w obroty), ma fenomenalny głos i świetnie gra na fortepianie (choć nie jest to Hania Raniszewska). Ponadto zaaranżować takie wiersze, to nie jest stanąć przed mikrofonem i zaśpiewać tekst. Trzeba przekazać emocje, zinterpretować go i uważam, że Zuza zrobiła w