Wpis z mikrobloga

@m0rr0s: W normalnym, cywilizowanym kraju jak się popatrzysz na kogoś i będziesz się na niego tak długo patrzył, aż on zauważy, że się na ciebie patrzysz, to albo się do ciebie ten człowiek uśmiechnie albo podejdzie uśmiechnięty i się spyta:

- czy my się przypadkiem nie znamy?

A w Polsce? Ja #!$%@?... W Polsce jak w lesie, #!$%@?. Nie, w polsce jak w chlewie obsranym gównem, #!$%@?. Spojrzysz się na polke
@m0rr0s: Ło matko, jeśli spoglądanie na kogoś jest molestowaniem, to ja każdego dnia molestuję wiele kobiet, mężczyzn, psy, koty, drzewa, domy... Ja molestuję wszystko.

A telefon i laptop jakby mnie pozwały za to wpatrywanie się, to bym się nigdy nie wypłacił.

O nie, dzisiaj patrzyłem się na siebie w lustrze i wpatrywałem się dość dokładnie. Ooo nie, chłopie idę do sądu przeciw sobie.
@harold97: #!$%@? ze wzrokiem, ten loreal to jest jak te baby lesbijki co #!$%@?ły marsz aborcyjny

Ale każda obecnie żyjąca z kobiet z mojego pokolenia i starszych była w jakiś sposób molestowana (dotyk, obsceniczne komenty) i gdyby było normalne rzetelne badanie, nawet bez wzroku wynik by sięgnął 100%.
Co oczywiście nie znaczy, że 100% facetów molestuje. Znam kilku facetów co molestowali w swoim życiu po kilkanaście/kilkadziesiąt kobiet. I "nadrabiają" za tych