Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#apple #macbook #komputery
Od kilku tygodni zastanawiam się czy kupić i wypróbować MacBook'a oraz system operacyjny Maca i padło, że tak. Czy warto kupować najtańszego, nowego MacBook'a z M1 za 5,200 zł? Czy tylko z czipem M2? Nie ukrywam, że nie chcę wydawać aż 7+ tysięcy na laptop, który nawet nie wiem czy mi podejdzie po paru miesiącach. Ale jeśli nowego z M1 nie warto, to kupię tego z M2. Używanego sprzętu nie kupię, bo nie wiem co ta osoba z nim mogła wcześniej robić, np. jeść nad klawiaturą.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635134f6a1e768aba756c621
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#apple #macbook #komputery
Od kilk...

źródło: comment_1666301033lmkMJJxxW4vX3utwVZRR8W.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A do czego chcesz wykorzystywać ten komputer bo od tego zależy odpowiedź... Jak do niczego w stylu netflix, edytor tekstu, fb i wykop to ja do takich celów mam aira early 2015 i wciąż się sprawdza świetnie więc ten tańszy wystarczy w zupełności.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: też bym szedł w MBP z M1. Mam MBP z M1 (16/256) i MBP z M2 (16/512) i... poza świadomością tego, że jeden ma odrobinkę lepszy procek, różnicy nie ma. Oczywiście do pracy biurowej, bo żadnych VMek czy innych dockerów na tym odpalać nie muszę.
  • Odpowiedz