Wpis z mikrobloga

Mireczki, duzo latam, filmow sie juz naogladalem pomyslalem ze kupie switcha, bedzie mial raczej ciezki zywot i jest spora szansa ze go rozwale lub powaznie porysuje wiec myslalem o uzywce.

jakies protipy co wybrac ? rozumiem ze jak dziala to git i joycony moge wymienic i z glowy ? bo cos czuje ze z nimi bedzie najgorzej xD
sa jakies zasadzki z przerabianymi itp ? nie zalezy mi na zadnym graniu online bo w samolocie nie mam xD
normalnego czy lite ?

10h oblece z powerbankiem ?
#switch #nintendoswitch
  • 6
@mmmmmmmmmmmmmm: generalnie oled, jak chcesz sobie popiracic to albo szukasz v1 (za jakis czas bede sprzedawal jak coś) albo modujesz inne modele ale to ani tanie ani łatwe. Na driftujace joycony wystarczy wd 40 a i wymiana w razie czego jest prosta.
@japkos: nie musze piracic, na luzie moge kupic, nie chce mi sie pajacowac za 150zl, oled chyba najdrozszy a glupio toto odrazu zniszczyc a jest taka opcja( ͡° ͜ʖ ͡°)

chodzilo mi o to czy jak ktos cos robil to ja nie bede mial z tym problemu bo chcialbym wlozyc gierke i miec z glowy ;)
@mmmmmmmmmmmmmm: W pokrowcu nie zniszczysz. Ja swojego wszędzie zabieram i jest gitesik. Bateria wytrzymuje bardzo długo, aż byłem w szoku jak grałem w wiedźmina czy tez Zelda. Ja to zawsze kupuje gry na promocjach, na dekudeals sprawdzam. Teraz będę go sprzedawał żeby kupić steamdecka ale trochę boje się baterii w decku.
Grałem w Zelda na tv i bardzo fajnie wyglada, polecam OLED, jednak Zeldy nie ukończyłem ale wciąż mam :) jak grasz tak jak ja poza chata więcej to tylko oled