Wpis z mikrobloga

Czołem #poznan Serwis #kia leci w kulki cholera wie kiedy oddadzą mi auto. Polećcie #wypozyczalniasamochodow gdzie nie natnę się na kruczki w regulaminach i zasadach. Nie musi być najtaniej, po prostu nie chcę się wpieprzyć w jakieś gówno. Muszą mieć jakieś auta w automacie z segmentów B-C i dobrze byłoby gdyby przyprowadzili auto na wskazany adres.
  • 16
  • Odpowiedz
@ludzik: to niezła lipa, bylem pewien że zapewniają na czas naprawy. Cały czas naprawy. W końcu mówisz że z ich winy się przeciąga.
Wypożyczalni nie jestem w stanie poecic:(
  • Odpowiedz
@ludzik: Panek, ale nie ten zwykły, tylko długoterminowy. Mają biuro między innymi na Lawicy, ale podstawiają też auta. Jeździłem u nich Polo w automacie przez kilka miesięcy. Auta są czyste i nie świrują pawiana jak oddajesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stary_zjadacz: Marvel na Obirnickiej. Auto poszło z Kia Assistance więc nie miałem wyboru- do najbliższego ASO i tyle.
Patrząc po terminach na serwis to ci są chyba najbardziej zawaleni. Lee w Komornikach miał niezłe terminy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@apee: Właściwie to da się na tego długoterminowego ogarnąć apką? Bo sobie zainstalowałem ale nie widzę opcji na długi termin
  • Odpowiedz
@ludzik: z ipankiem mam średnie doświadczenie, fakt że z OC sprawcy to może troche mieli w dupie ale zamiast segmentu B to podstawili mi fiata 500 z carsharingu, po paru dniach wymienili na auto z #!$%@? sprzęgłem, trzecie było git xD
od siebie polecam odkryj-auto, nigdy żadnych problemów, jak im terminy nie pasowały to przedłużali na moją korzyść
  • Odpowiedz