Wpis z mikrobloga

za każdym razem gdy zobaczę co w swoim życiu robią ludzie ze studiów z którymi kiedyś na co dzień się widziałem jest mi wstyd tego że żyję

za każdym razem dochodzę do wniosku że nie wykorzystałem potencjału i że już niczego w życiu nie zrobię, został tylko smutek i czekanie na koniec ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #facebook #psychologia
Pobierz smutny_login - za każdym razem gdy zobaczę co w swoim życiu robią ludzie ze studiów z...
źródło: comment_16662696831JejhN92IZZ5ttO28gGvNM.gif
  • 5
@smutny_login: mialem to samo, ale potem tez zaczalem studia, zainteresowalem sie gielda, cisne angielski i pracuje.
wiem co czujesz, moze to wpedzic w stany depresyjne, ale przyznam szczerze, ze jeszcze gorsze sa momenty jak siedzisz samemu w pustym pokoju w sobote (bez rodziców, bez nikogo), po prostu sam jak palec. gdzies w wynajetym pokoju.
@smutny_login: mam podobnie, tylko że ja studiów nie ukończyłem przez właśnie problemy z głową. Bałem się podejść do promotora żeby zaproponować temat pracy, a gdy ostatecznie zdecydowałem się podejść (to było z 2 miesiące po obronach) to jednak miałem rację, że nie było warto. Czuję się teraz jak gówno, bo jestem gównem bez wartości. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@smutny_login: Ty chociaż skończyłeś studia, a ja do dziś sram sobie do mordy za to, że nie wiedziałem, co chcę w życiu robić, a kiedy już wiedziałem, to pojawiły się problemy z głową i tylko #!$%@?łem kasę w te #!$%@? studia, na których oblałem.