Wpis z mikrobloga

@L3gion: a co złego napisał? Przecież z psami jest ogromny probmem, to nie są czasy żeby chodząc po mieście bać się ugryzienia a psiarze nie chcą zajmować się swoimi zabawkami
Przecież z psami jest ogromny probmem, to nie są czasy żeby chodząc po mieście bać się ugryzienia a psiarze nie chcą zajmować się swoimi zabawkami


@Wincyyyyj: Wiesz co mieszkam w dużym mieście... od zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) I poza przypadkami w stylu fafik drący ryja z oddali to nigdy nie spotkałem się z agresją ze strony psów albo stresem o moje zdrowie / życie.
Na wsi
@Wincyyyyj masz racje podobnie powinno zakazać się futbolu. To zjawisko generuje mnóstwo niepotrzebnych problemów. Od kiboli którzy od czasu do czasu robią rozroby po korki, które są notorycznie w okolicach stadionów w dniach meczowych. Zdelegalizowac futbol i zakazać go w miastach. To nie są czasy żeby jakieś głupie bieganie za krowim pęcherzem dyktowało miastu i ludziom tam mieszkającym rytm życia.
nigdy nie spotkałem się z agresją ze strony psów albo stresem o moje zdrowie / życie.


@L3gion: o widzisz, ja codziennie. Biegam, a tu fafik bez smyczy biegnie w moją stronę i nie reaguje na komendy właściciela. Jak na smyczy to też zazwyczaj luźna i strach przebiec obok. Za każdym razem jak mijam psiarza, to zachowuje większą czujność, bo nie wiadomo co może się zdarzyć.
Wiadomo kary nie są drogą, a