Wpis z mikrobloga

Mam ostatnio ochote na jakies wyscigi, mysle nad forza horizon 4 , forza horizon 5 lub nfs heat ale heata raczej odrzucam. Ktora forza wedlug was lepsza i dlaczego? Odrazu mowie ze bede kupowal pudelko bo z gp nie korzystam. Gralem troche w 5 po premierze z gp ale nie wiele pamietam a fh4 pudelko jest sporo tańsze używka. #gry #xbox #xboxone #xboxseriesx #forza #forzahorizon4 #forzahorizon5 #fh4 #fh5 #gp #gamepass

Która część lepsza?

  • Forza Horizon 4 31.1% (28)
  • Forza Horizon 5 68.9% (62)

Oddanych głosów: 90

  • 19
@needer: dla mnie ładnie wyglada, ale tez nie jestem typem gracza co jakos bardzo zwraca uwagę na grafikę, wiec mogę być nie miarodajny. Imo 40 ziko jak potem znowu to pewnie pogonisz za podobna cenę warto zdecydowanie. FH 5 daje więcej wyścigów ale jeśli chodzi o fun z gry to podobnie dobrze się bawiłem.
@needer: ogarnij sobie monsterka - tam masz gp na miesiac za friko. ja zaluje, bo kupilem forze za 2 stówy a pograłem ze 3h i #!$%@?łem bo #!$%@?ący styl gry - jakieś dziwne przerywniki filmowe itd
@needer: jak lubisz energetyki to kup sobie Rockstara. Do każdej puszki dają miesiąc gamepassa gratis i sobie stestujesz. Chyba obydwie gry są tam dostępne (Forza na pewno jest)
@needer: Raz. Później musisz założyć nowe konto. W teorii, bo gdzieś wyczytałem niedawno, że jak subskrypcja wygaśnie, to znowu kod działa, nie da się tylko przedłużać w ten sposób, ale ile w tym prawdy, to nie wiem.