Wpis z mikrobloga

Mirki, muszę poprawić swoją jakość życia, a to stanie się po wykonaniu zabiegu septomukoplastyki, czyli wyprostowania przegrody nosowej. Jaki szpital polecacie w Krakowie? Czy ktoś z was robił już taki zabieg? Będę wdzięczny za jakieś rade :) #kiciochpyta #krakow #nfz
  • 5
@MateuszOM: Raczej nikt nie ma porównania. Robiłem w uniwersyteckim 12 lat temu, chyba zrobili co się dało, chociaż dopiero po otwarciu zorientowali się, że było gorzej niż wyglądało. Nazwiska chirurga nie pamiętam.
@MateuszOM: mi laryngolog powiedział, że to jest tak standardowy zabieg, że nie ma znaczenia gdzie pójdziesz. Patrz gdzie jest najszybszy termin i uderzaj. Ale w Krakowie wszędzie sie bardzo długo czeka, wiec możesz szukać poza. Podobno w Bielsku mają szybkie terminy.
@MateuszOM: moja mama miała w Rydygierze i było ok i dobrze jej to zrobili - jedyne co to potem były długie kolejki pod gabinetem przy wizycie kontrolnej i straciła raz cały dzień. Natomiast czy lepiej czy gorzej niż w innych szpitalach nie mam pojęcia