Wpis z mikrobloga

Chciałbym z Wami podzielić się refleksją na temat Stuhra i jego wypadku.
Przestańcie dawać się napuszczać piSSowcom na wojenki polsko-polskie. Stuhr może być draniem i drogowym pijakiem, ale od wykroczeń i przestępstw jest policja i sąd, którym Stuhr się poddał.
I mimo tego, ma dalej prawo komentować to, co się dzieje i jak nam się nie podoba jego postać, można go olać i się z tego pośmiać prywatnie. Szczególnie że w oświadczeniu wyznał wyjątkową pokorę, porównując sytuację np. do Stockingera czy Kozidrakowej.

Publiczne mieszanie go z błotem i kreowanie go na jakąś wielką antypolską (!) "opozycję", niczym na następnego Goldsteina z Orwella, jest draństwem i populizmem, który wykorzystują bandyci piSSowcy, równie dobrze jak Putin, Hitler i reszta bandytów, do utrzymania poparcia społecznego. To jest cyrk i igrzyska dla debili. Nie widzicie tego? Hejtem na takie postaci jak Stuhrowie, rodzinę Tuska, Holland, Kurdej-Szatan (której wypowiedz mogła być idiotyczna - i tyle!) oraz grupy zawodowe typu lekarze, nauczyciele etc. dolewają oliwę do ognia, który... który nas po prostu spala, jako społeczeństwo.

"Kto nie z nami, ten przeciw nam!" - wyznaczanie wrogów ludziom o małym IQ (i nie tylko) oraz zasada divide et impera jest w tym przypadku tak prymitywna, że nie przystoi nawet mało inteligentnym ludziom na branie udziału w tym teatrze kreowanym przez piSSowskie bestie, które są w stanie ludziom życie zniszczyć w imię partii i posiadania przez nią szkodliwej władzy.

Niech go sąd surowo ukaże i tyle, jak jest takim siurem, że wsiadł po wódzie za kółko. Ale warto przypomnieć — chwała demokracji i wolności, którą nadal chcą nam wszystkim odebrać.

#polska #tvpis #bekazpisu #neuropa #oswiadczenie
SowietKusy - Chciałbym z Wami podzielić się refleksją na temat Stuhra i jego wypadku....

źródło: comment_1666259364qvFrz7wk0d9aAfpUpBbr2h.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Sowiet_Kusy: Nie #!$%@? nie rozumiem bo łatwo wrzucasz wszystko do jednego wora z napisem hejt jeśli coś ci się nie spodoba

Dla mnie stuhr to hipokryta i obłudnik który następnym razem powinen zamknąć mordę zanim będzie nas pouczał o naszych narodowych przywarach. Cxy to dla ciebie wystarczająco konstruktywne?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
ale dehumanizacja i ogólnopojęty hejt to cecha raczej ruskich ciemnot, a nie ludzi inteligentnych.


@Sowiet_Kusy: Ojojoj, teraz to hejt i dehumanizacja XD A jak Stuhr wyśmiewał ofiary katastrofy smoleńskiej to to był zwykły komentarz, tak?

Od początku oczywiste było że TVP będzie grillować temat ile się da. Ale to nie daje ci żadnego prawa zabraniać komukolwiek plucia na tego hipokrytę tak samo jak on pluł wielokrotnie na
  • Odpowiedz
@Szalom: Powiedziałeś prawdę. Ale #!$%@? cię obchodzi to, że PiS to wykorzystuje do manipulacji nastrojami społecznymi.
@CheSlaw: Głuchy jesteś, czy #!$%@?? STUHR JEST HIPOKRYTĄ I POTENCJALNYM MORDERCĄ NA DRODZE, ALE NIE ZASŁUGUJE NA TO, BY GO NAZYWAĆ SZCZUREM, ANTYPOLAKIEM, CZY ŻYCZYĆ MU RYCHŁEJ ŚMIERCI, A TO LUDZIE ROBIĄ, A PIS TO WYKORZYSTUJE, POKAZUJĄC NASTĘPNEGO WROGA LUDZIOM.
Bez odbioru, nie będę rozmawiał z ludźmi, dla których wszystko jest czarno-białe
  • Odpowiedz
@Sowiet_Kusy: #!$%@? mnie obchodzi? Skąd wiesz ze #!$%@? mnie obchodzi co robi PiS? Co to za dychotomia? Nie chce się kłócić, ale naprawdę, to ze ktoś może coś mocniejszego napisze o Stuhrze to nie znaczy ze jest z pisu
  • Odpowiedz
@Szalom: W sensie gdzie zapomniałem? Chodzi ci o jakiś moj inny komentarz w innym wątku? Nie pamietam już

Powoływałem się na gazetę wyborcza dopiero dziś zobaczyłem ze ona cytowała TVP info
  • Odpowiedz
@Sowiet_Kusy: co trzeba zrobić, jak wielkim hipokrytą być, jak bardzo angażować się politycznie, i jak bardzo wstydzić przynależności narodowej, żeby można było kogoś tym "szczurem" nazwać? Ja bym to co o nim mówią nazwał konsekwencjami swoich dotychczasowych czynów. Jest bardzo wokalną i zaangażowaną politycznie personą artystyczną, znaną, można by rzec idolem. Jedyna przesada, w tym całym rynsztoku który się na niego wylewa, to życzenie mu śmierci.
  • Odpowiedz
@ReeceWithouterpoon: Jakby był szpiegiem, bądź realnie działał przeciwko interesom Polski to można byłoby ostrzej to komentować. Tu raczej lepiej go nazwać "świnią", póki to słowo nie jest aż tak drastyczne, choć nadal dehumanizujące (ale powszechnie i posiadając zmiękczenia znaczenia). Stuhr nie jest działaczem politycznym przy tym, tak więc nie powinna być skierowana, że tak powiem "kampania" przeciwko niemu. To jest sprawa społeczna, która powinna być przedyskutowana wśród artystów, psychologów i
  • Odpowiedz
@Sowiet_Kusy: Tak w kontekście napuszczania jednych na drugich. Ostatnio dał mi do myślenia news, że "Kaczyński zapowiedział pakiet reform i powiedział, że nie spodoba się on lekarzom".

No kurde, dlaczego pozytywem jakiegoś pakietu reform ma być to, że się on NIE spodoba lekarzom? Czy nie mógłby zapowiedzieć czegoś, co im się spodoba? Że będzie im sprawniej szła robota papierkowa, że będą mieli więcej czasu dla pacjenta, coś w ten deseń?
  • Odpowiedz