Wpis z mikrobloga

Chciałbym z Wami podzielić się refleksją na temat Stuhra i jego wypadku.
Przestańcie dawać się napuszczać piSSowcom na wojenki polsko-polskie. Stuhr może być draniem i drogowym pijakiem, ale od wykroczeń i przestępstw jest policja i sąd, którym Stuhr się poddał.
I mimo tego, ma dalej prawo komentować to, co się dzieje i jak nam się nie podoba jego postać, można go olać i się z tego pośmiać prywatnie. Szczególnie że w oświadczeniu wyznał wyjątkową pokorę, porównując sytuację np. do Stockingera czy Kozidrakowej.

Publiczne mieszanie go z błotem i kreowanie go na jakąś wielką antypolską (!) "opozycję", niczym na następnego Goldsteina z Orwella, jest draństwem i populizmem, który wykorzystują bandyci piSSowcy, równie dobrze jak Putin, Hitler i reszta bandytów, do utrzymania poparcia społecznego. To jest cyrk i igrzyska dla debili. Nie widzicie tego? Hejtem na takie postaci jak Stuhrowie, rodzinę Tuska, Holland, Kurdej-Szatan (której wypowiedz mogła być idiotyczna - i tyle!) oraz grupy zawodowe typu lekarze, nauczyciele etc. dolewają oliwę do ognia, który... który nas po prostu spala, jako społeczeństwo.

"Kto nie z nami, ten przeciw nam!" - wyznaczanie wrogów ludziom o małym IQ (i nie tylko) oraz zasada divide et impera jest w tym przypadku tak prymitywna, że nie przystoi nawet mało inteligentnym ludziom na branie udziału w tym teatrze kreowanym przez piSSowskie bestie, które są w stanie ludziom życie zniszczyć w imię partii i posiadania przez nią szkodliwej władzy.

Niech go sąd surowo ukaże i tyle, jak jest takim siurem, że wsiadł po wódzie za kółko. Ale warto przypomnieć — chwała demokracji i wolności, którą nadal chcą nam wszystkim odebrać.

#polska #tvpis #bekazpisu #neuropa #oswiadczenie
SowietKusy - Chciałbym z Wami podzielić się refleksją na temat Stuhra i jego wypadku....

źródło: comment_1666259364qvFrz7wk0d9aAfpUpBbr2h.jpg

Pobierz
  • 35
Dam sobie obciąć obie ręce, że gdyby po pijaku złapali Zelnika albo Rewińskiego, to pierwsza byś grzała temat na wykopie i ich obrażał


@inozytol: Nigdy nie przestaje mnie fascynować ten "argument z domniemania" ("gdyby... to byś"). Nie, ja nigdy nie nazwałam żadnego człowieka śmieciem i nie zamierzam.
Szczególnie że w oświadczeniu wyznał wyjątkową pokorę


@Sowiet_Kusy: Nie wspomniał o tym, że chlał przed prowadzeniem pojazdu. To nie wskazuje na pokorę. Ciekawe czy sam to napisał, czy skorzystał z usług jakiejś agencji PR.

i kreowanie go na jakąś wielką antypolską (!) "opozycję",


To twoje urojenia.

. To jest cyrk i igrzyska dla debili. Nie widzicie tego?


Już gdzieś widziałem takie teksty. Widziałem takie podejście u antyszczepów i rusofilów. Napisz jeszcze,
Nie, ja nigdy nie nazwałam żadnego człowieka śmieciem i nie zamierzam.


@Andreth: No nie, ty jedynie będziesz plusować wpisy takie, jak ten powyższy, gdzie opowi nienawiść i urojenia wylewają się uszami, m.in.
Z taką osobą jak ty nie będę na ten temat dyskutował.


@Sowiet_Kusy:

Ja z tobą też nie chcę dyskutować. Opisałem tylko to, co z ciebie "wypłynęło".

Na takie "dyskusje" z wściekłymi januszami i grażynami napatrzyłem się na fejsie. Niezależnie od opcji politycznej, to są obłąkane osoby, które zioną nienawiścią, a udają gołąbki pokoju. Coś jak niesioł.