Wpis z mikrobloga

Witam, już nie wiem gdzie szukać pomocy. Outlook.pl już nie działa a na forach różnorakich fachowiec lub chętny do pomocy - to loteria:(

Mam następujący problem:

Dotąd mieliśmy w firmie klienta poczty Outlook 2007 skonfigurowanego na SMTP. Teraz mamy jednak potrzebę, aby niektóre stanowiska komputerowe miały wgląd do wiadomości wysłanych z danego konta email z innego komputera.

Niestety pojawił się problem. Po odbiorze emaili, wszystkie automatycznie oznaczają się jako przeczytane - od razu. U dostawcy poczty, na jego panelu administracyjnym, sprawdziłem opcję:
"Odświeżanie (sprawdzanie nowych wiadomości, etc.)" - ustawienie na nigdy
"Oznacz wiadomości jako przeczytane" - ustawienie na nigdy

Czy mogę prosić o pomoc?

Pozdrawiam

(z desperacji dodaję wszelkie tagi których obserwatorzy mogą posiadać odpowiednią wiedzę)
#informatyka #outlook #microsoft #programowanie #komputery #email #office365 #pytaniedoeksperta #pcmasterrace
  • 5
  • Odpowiedz
@hemisys: jasne, że pomogę, jako że wołasz #programowanie, to jako programista odpowiem Ci tyle co wiemy w tym temacie, mianowicie trzeba zatrudnić jakiegoś administratora, który to ogarnie.

Jak to zrobić konkretnie to już nie pytaj programistów, bo takie naprawy i instalowanie outlooków to kompletnie nie nasza dziedzina, jak coś nam nie działa, to zgłaszamy problem i tyle.
  • Odpowiedz
@hemisys: co rozumiesz pod "aby niektóre stanowiska komputerowe miały wgląd do wiadomości wysłanych z danego konta email z innego komputera"?
Chcesz mieć po prostu 2 konta na 1 outlooku?
Poza tym polecam kupić nowe. 2007? Serio?
  • Odpowiedz