Wpis z mikrobloga

@KombinatorAstralny: w tym budżecie dostaniesz Legiona 5 i5-11400/Ryzen 5 5600H i rtx3060, albo Asus ROG Strix G15 Ryzen7 4800H RTX3060. U mnie wygrał Legion ze względu na bardziej stonowany wygląd i klawiaturę numeryczną. Alternatywy w postaci Victusów, TUFów, Acer Nitro odrzuciłem po zobaczeniu ich na żywo bo albo są oczojebne albo ogólne wrażenie z obcowania z nimi było tandetne. Dodam że to mój drugi Legion 5 pod rząd, a chciałem zmiany
@foqus: Legiony są fajne i rzeczywiście na tle konkurencji się wyróżniają, niestety z resztą sprzętów Lenovo nie jest kolorowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lenovo99: w końcu poprawili gamingówki? Kiedyś ich gamingówki były zrobione z gównolitu i sypały się w rękach.

Po za tym to nie jest kwestia "innych sprzętów lenovo" a ogólnie innych tanich sprzętów u wszystkich prodcentów. Konsumenckie laptopy to shit jeśli chodzi o wykonanie.
(PC nie wchodzi w grę)


@KombinatorAstralny: nawet platforma mini itx?
Do laptopów jestem mocno zrażony, jeśli będę potrzebował cokolwiek mobilnego to wybiorę jedynie modele biznesowe z 5 letnią gwarancją od producenta. Te z marketów to paździerz sypiący się już po kilku miesiącach, a mówi to były właściciel gamingowego Asusa, też za 5,5 koła, polecany tutaj na tagach przez innych mirasów.