Wpis z mikrobloga

Dejw z każdym odcinkiem wzbudza we mnie coraz większe obrzydzenie.. może już sobie pójść i po drodze odprowadzić Wentyla do Madzi?( _)

Dla tagowych koleżanek: czy Dejw jest dla Was atrakcyjny?(ʘʘ) jestem ciekawa czy tylko mnie odpycha..
#hotelparadise
  • 16
  • Odpowiedz
Nie mogę na niego patrzeć. Z wyglądu nie podobał mi się już od wejścia, a z każdym kolejnym odcinkiem odrzuca mnie coraz bardziej
  • Odpowiedz
@malaszuu_: może to panika że jest już ponad połowa, już sobie Ażelke oswoił i co by było gdyby miał zaczynać od zera. On się każdego podpytuje, a jak tam Ola, a jak tam Dawid, a jak tam Klaudia, bo to on najmniej gada i w głowie sobie układa jak tu najprostszą drogą wbić do finału.......ale też gadał że on żadnej edycji nie oglądał....co może być w głowie takiego faceta ?
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: nawet nie chce wiedzieć co może mieć w głowie.. bo jego zachowania zalatują takimi, które w późniejszym etapie skutkują tekstami "przebierz się, bo inni będą na Ciebie patrzeć, a tylko ja mogę"
  • Odpowiedz
@malaszuu_: zupełnie nie mój typ z wyglądu, wiem że tak nie wypada ale według mnie on jest brzydki, bez hejtu. A zachowanie dramat, kogo to może kręcić, chyba mentalne gimnazjum ta zaborczość.
  • Odpowiedz