Wpis z mikrobloga

Muszę powiedzieć, że ruskie trolle (i onuce) mają bardzo ciekawą strategię kompletnego ignorowania faktu, że to Rosja napadła na Ukrainę i to Rosja może ten konflikt i wszystkie jego następstwa zakończyć w dowolnej chwili. Generalnie zachowują się, jakby obie strony konfliktu "miały coś za uszami", jakby po stronie Rosji w ogóle była jakakolwiek moralna racja... ale nigdy nie mówią jaka, nie wchodzą w polemikę - tylko zachowują się i wygłaszają swoje gówniane opinie jakby to była jakaś oczywistość, którą każdy zna i rozumie. I co gorsza, wygląda na to, że to trochę działa.

Więc nie dajcie się przypadkiem łapać na tą strategię i jak widzicie komentarz, że "gdyby Ukraina nie cośtam..." to pamiętajcie, że jedyną odpowiedzią jest "gdyby Rosja się nie #!$%@?ła na Ukrainę to by nie było całej tej sprawy".
#wojna #ukraina #rosja
Pobierz Goryptic - Muszę powiedzieć, że ruskie trolle (i onuce) mają bardzo ciekawą strategię...
źródło: comment_1666197405rwNqqLGMu6xbENqYNtxuDN.jpg
  • 10
wiec mam z pobudek moralnych zostać biedakiem we własnym kraju


@BLEBLEBLEX1: nie, z pobudek czysto pragmatycznych. Lepiej być biedakiem niż mieć za 20 lat bomby na głowie i kacapów na podwórku.

zauważ że nie spadła tu ani jedna bomba


@BLEBLEBLEX1: i o to właśnie chodzi, żeby walczyć na nie swoim terenie i nie swoimi rękami. Jak leci Ci na łeb bomba to oznacza kompletną porażkę polityki bezpieczeństwa.
@BennyLava: Skoro za pomocą promila możliwości NATO ruscy padli to jakim #!$%@? mają być tu za 20 lat jeżeli zdechną im naukowcy i inżynierowie pamietający kult nauki w CCCP ??? A sam naród rosyjski jeżeli można to tak nazwać po 1918 r zostanie wypchnięty przez islam w formie migracji wewnątrz miru ...
@BLEBLEBLEX1: Ruscy jeszcze nie padli. Jak padną i Ukraina odzyska wszystkie tereny wtedy będziemy mogli bez granic cisnąć z nich bekę.

Ja się skutecznie pozbyłem znajomej z Moskwy dwa tygodnie przed inwazją (24 lutego).

Ha tfu, kacapom.
@Goryptic Ale ruscy serio wierzą, że moralność jest po ich stronie, że oni mają prawo do tych ziem i że żyją tam ich ludzie a tylko obecny reżim jest zły. Czy coś takiego. Jeśli ktoś w to wierzy to wyciąga wniosek, że to Ukraina jest zła. Musisz wejść w głowę takiego ruska.
Gdyby Korea Południowa wjechała w Północną z takimi hasłami to normalne jest, że ludzie by krzyczeli, że ten zły dyktator
Generalnie zachowują się, jakby obie strony konfliktu "miały coś za uszami", jakby po stronie Rosji w ogóle była jakakolwiek moralna racja... ale nigdy nie mówią jaka, nie wchodzą w polemikę


@Goryptic: Rozmawiałem z kilkoma ruskimi śmieciami na 9gagu i zanim kulturalnie złożyłem im życzenia szybkiego wcielenia i przemielenia na Ukrainie, od każdego dowiedziałem się, że to wojna obrończa bo Ukraina napadła cywilne obiekty w Rosji. Wprawdzie z linkami im cienko szło
@Goryptic Na kogo to działa? Polach są najbardziej niechętnym ruskim narodem na tej planecie xD. Żadne #!$%@? nie da rady. Tu już postanowiono - #!$%@?ć Rosję muszę bo się udusze.