Wpis z mikrobloga

i tak trzeba kartę podpinać to #!$%@?ć takie promocje xd


@Mega_Smieszek: Ale przecież to standard w subskrypcjach. Nawet jak gdzieś trial ma 7 dni to karta musi być podpięta.

@yeradd: Sprawdzić możesz. Poprzednia oferta była dostępna do lipca ale pewnie koniec końców można raz aktywować.
@Mega_Smieszek: a co zlego z ta karta mozesz anulowac tego samego dnia i nic nie pobierze i ogladac az sie skonczy. Za darmo 3-6miesiecy to dla pana sie nie oplaca bo karte trzeba podpiac, faktycznie chyba rodzice nie dali skoro to problem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CallmeGod: Za dużo #!$%@? po prostu, ściągnij apkę, wpisz kod na activate, załóż konto, sprawdź email i na koniec #!$%@? plansza z danymi xD To niech #!$%@?ą jak nie potrafią tego ogarnąć w strukturze samej konsoli, która powinna po prostu połączyć konto. Np. tak jest z twitchem, który łączy konto z konsolą i wszystko jest git.
@Mega_Smieszek: ok, nie jest to imo az tak problematyczne ale rozumiem, troche spojrzalem na to z wlasnej perspektywy, gdzie na iphonie po prostu skanujesz kod qr i Ci automatycznje wszystko logiuje i dodaje ekstra czas, z ps5 i 4 dopisalo mi 9miesiecy wiec spoko opcja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CallmeGod: Specjalnie konsolę odpalałem, żeby to zrobić, ale z poziomu telefonu z androidem po prostu jebnąłem to w #!$%@? jak zobaczyłem tę plansze z danymi karty xD Najgorsze, że to zasrane konto się nawet nie utworzyło i nie da się zalogować xD
@Mega_Smieszek: musialbys konto na icloud zalozyc, tam dodac wszystko, i sie polaczyc - tylko to musisz z poziomu Pc robic bo do tego bedziesz potrzebowal itunes sciagnac wiec fakt, jak nie masz iphona albo mcbooka to moze byc problematyczne