Wpis z mikrobloga

Z dnia na dzien wiecej i wiecej informacji o upadajacych biznesach. Za chwile baseny, szkoly, urzedy zostana zamkniete bo prad drogi. Ale polak wytrzyma wszystko. Wazne ze mu do glowy propagande sieja ze bomby rosyjskie nie spadna. Jednoczesnie pcha sie mu do glowy jak to rosja slaba i ukrainy na wschodzie nie potrafi zdobyc. Mam nadzieje ze wszyscy odpowiedzialni za kryzys covidowy i energetyczny zdechna w meczarniach.
#wojna #inflacja #koronawirus
  • 11
@wiem_wszystko: To prawda, wnioskow o upadlosc jest lawinowo duzo :( az dziwne, ze nikt w mediach nie podnosi tego tematu... Tak samo nikt nie ma jaj zeby domagac sie odszkodowania od chinoli. bo covid to chinska bron ekonomiczna/biologiczna i to oni sa za to odpowiedzialni. pisiory tez zle rozpoznaly sytuacje i wykreowaly morze pieniedzy na rozne tarcze. i teraz to musimy splacic w podatku inflacyjnym. fiutin tez swoje dolozyl i nie
@monk3i: szczerze to temat samych Chin mam slabo obcykany wiec wole sie nie wypowiadac ale dowodow na to, ze covid to chinska bron biologiczna jest duzo. a same lockdowny i polityka 0 covid moze dac do myslenia. np. hipotetyczny scenariusz co by sie stalo jakby zostala wypuszczona nowa wersja podrasowanego gain of function MERSa nad czym tez rownolegle pracowali.. (dodalem nawet o tym znalezisko z Nature)