Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
Jakie macie samochody? Pochwalcie się. Mamy tu posiadaczy Mercedesa albo Hondy? A może ktoś jeździ Renault?

Zastanawiam się czym jeżdżą Tifosi, Fiat lub Alfa czy jakaś konkurencja?

Pytanie niezłośliwe. Ot tak dla rozluźnienia atmosfery.
Marka, model, silnik, lakier. Albo i zdjęcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1
winsxspl - Jakie macie samochody? Pochwalcie się. Mamy tu posiadaczy Mercedesa albo H...

źródło: comment_1666184233Qg2UqqNfsw812ZNdqH8Q54.jpg

Pobierz
  • 201
@Nic3try: rozwazam ten samochod. Kupilbys jeszcze raz? Dostrzegasz jakies wady, ktorych wczesniej nie zauwazyles? Z minusow, ktore mialem podczas jazdy to slabe wyciszenie, choc jechalem na ten moment benzyna. Zastanawiam sie nad wersja z manualna skrzynia biegow. Ogolnie samochod bardzo drogi (wersja 2.5 teraz to 165k)
@atpl77: ja mam wersje executive. Słabe wyciszenie powyżej 130km/h ale to wiedziałem bo w testach o tym mówili. Highlander podobno ma lepsze wyciszenie. Czasami wariuje elektronika ale to widze w każdym samochodzie nawet w cls i makanie znajomych. Generalnie jestem bardzo zadowolony a szczególnie ze spalania. Po mieście mam 5.6-5.8l/100 (trasa nie przekraczajac 140km/h pali 7.5l) gdzie talisman 1.6 benzyna 150km pali mi ponad 8l po miescie. Co do ceny to
@aksal89: kurła, przyglądałem się temu ogłoszeniu ale stwierdziłem że za duża egzotyka jak dla mnie :P ale byłyby jaja jakbym kupił samochód od wykopka nieświadomie, a potem bym się pochwalił na mirko załóżmy i byś zobaczył swoje auto xD