Wpis z mikrobloga

@Pan_Oski @skarpetyodyna @razor6565 udało mi się WD SN530 512GB za 249 wyhaczyć, więc nie jest źle. Zanim przyjdzie to może dorwę coś tańszego ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chciałem wrzucić aukcje na tag, ale dosłownie jak odświeżyłem stronę, to już zostały wyprzedane (7 sztuk). Dzięki wielkie za pomoc mirasy!
Przy okazji, obserwowanie wyszukiwań Allegro to #!$%@? gunwo. Miałem specjalnie zapisaną frazę "2230 512" + kilka innych związanych z dyskami
@szary-obywatel: Jak chcesz 1TB SSD do steamdecka, to 750zł jest dobrą ceną. Fakt, jest ok. trzykrotnie drożej niż 512GB, ale ma ten plus że to jednak 1TB i dalsza możliwość dołożenia karty jak zajdzie potrzeba. A jak kupisz 512GB i dołożysz kartę 512GB, to z takim zestawem zostajesz i nie będziesz miał więcej. Chyba że chcesz się bawić w żonglerkę kartami.

Gry są coraz większe, ja dla świętego spokoju wziąłem 1TB.
@planarize: Mam juz kartę 512, ale prawie całą ją zapchałem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chciałem 1tb bardziej przyszłościowo, ale w sumie 512+512 powinno wystarczyć. Pomyśleć, że na laptopie mam zwykle 256 albo 512 i wystarcza, na Decku nawet 512 mi mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)