Wpis z mikrobloga

@szary-obywatel: Nie wiem czy to jest gra warta tych pieniędzy. SSD m.2 2230 512GB kupiłem za 170 zł (pewnie dzisiaj już będzie drożej), do tego dołożyłem kartę pamięci Samsung EVO Select 256GB za 148 zł. Łącznie za 318 zł mam 768GB. 750 zł za 1TB wydaje mi się zbyt dużą kwotą.
  • Odpowiedz
@Pan_Oski @skarpetyodyna @razor6565 udało mi się WD SN530 512GB za 249 wyhaczyć, więc nie jest źle. Zanim przyjdzie to może dorwę coś tańszego ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chciałem wrzucić aukcje na tag, ale dosłownie jak odświeżyłem stronę, to już zostały wyprzedane (7 sztuk). Dzięki wielkie za pomoc mirasy!
Przy okazji, obserwowanie wyszukiwań Allegro to #!$%@? gunwo. Miałem specjalnie zapisaną frazę "2230 512" + kilka innych związanych z dyskami
  • Odpowiedz
@szary-obywatel: Jak chcesz 1TB SSD do steamdecka, to 750zł jest dobrą ceną. Fakt, jest ok. trzykrotnie drożej niż 512GB, ale ma ten plus że to jednak 1TB i dalsza możliwość dołożenia karty jak zajdzie potrzeba. A jak kupisz 512GB i dołożysz kartę 512GB, to z takim zestawem zostajesz i nie będziesz miał więcej. Chyba że chcesz się bawić w żonglerkę kartami.

Gry są coraz większe, ja dla świętego spokoju wziąłem 1TB.
  • Odpowiedz
@planarize: Mam juz kartę 512, ale prawie całą ją zapchałem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chciałem 1tb bardziej przyszłościowo, ale w sumie 512+512 powinno wystarczyć. Pomyśleć, że na laptopie mam zwykle 256 albo 512 i wystarcza, na Decku nawet 512 mi mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz