Wpis z mikrobloga

via Android
  • 28
@Mandarex W warunkach laboratoryjnych, jestem za. W praktyce trzeba by heblować co 2 minuty, bo ktoś cie ciągle wyprzedza, wlacza sie do ruchu z predkoscia 60. Do tego zakazy wyprzedzania, ciągłe zmiany ograniczenia prędkości, spowolnienia, zatory. Nie da sie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 150
@wwkbt: Mieszkam w DE, mam firmę transportową, często siadam za swoich kierowców... Tak więc w dupie byłem i gówna widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czemu nie ma odważnych do wyprzedzania na a12 czy a24? Nikt nie wyprzedza na dwóch pasach przez 10 minut? Szczekać na pakingu czy tutaj to potraficie a na drodze 80tka za girteką "wisz, bo dwiejscie euro... to ni ma co ryzykować"
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@fishery

Czemu nie ma odważnych do wyprzedzania na a12 czy a24


Są. Szczególnie na tablicach pl, lt i lv, ro, bg, przed wojną na ru.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 87
@wwkbt: Są, są. Ostatnio oglądałem jak bundespolizei z naprzeciwka jechali, zawinęli na węźle i już po chwili odważny cieszył się pięknym napisem "bitte folgen".
Chociaż powiem Ci ze odkąd w pl za wyprzedzenie wprowadzili 15 punktów za wyprzedzanie to pomagam sioferom zrozumieć ideę znaku B26 wysyłając co ciekawsze nagrania policji ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
@wwkbt: Oh, zwykła, drobna satysfakcja że tłumokowi zostanie maksymalnie 9 punktów i dobrze się zastanowi czy aby na pewno warto być 37 sekund wcześniej na parkingu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Szwaby takie mądre, nakupowały se zabawek zamiast budować parkingi za miliardy z opłat.


@wwkbt: parkingi zbudują za kary ściągnięte z dzbanów niepotrafiących jeździć zgodnie z przepisami, podejrzewam że bardzo szybko drony się zwrócą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Deska_o0 Otóż nie. Parkingi (nie)budują z kasy unijnej, a 18 centow z kilometra zabierają na utrzymanie policji oraz BAG, za co z resztą dostali paragraf od Komisji. Stąd #!$%@? o drona.

Hajs jaki idzie z myta na ten #!$%@?ół idzie w komin, bo kolesie i rodzinka z Kreisów mają ekipy budowlane do utrzymania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co sezon wymieniają nawierzchnie i zbroją podbudowę, w miejsach gdzie
  • Odpowiedz