Wpis z mikrobloga

@allegro_pl #allegro #ecommerce #zalesie Mam klienta który wymusza mi wysłanie gratis dodatkowego opakowania żeby mógł odesłać produkt dalej . Przy pierwszym zamówieniu poszedłem na rękę i wysłałem jak chciał ze stratą dla siebie . Wczoraj zadzwonił znowu i odmówiłem dodatkowego opakowania z uwagi na to że taki karton to dla mnie koszt 4 PLN i nie będę dokładał do interesu . Facet sobie wymyślił że podzieli zamówienie specjalnie żeby dostać jak najwięcej pudełek za darmo . Przy tym wymaga żeby na pudełkach nie było żadnej taśmy i naklejek bo on je potrzebuje . Kiedy odmówiłem zaczął straszyć że mam wysłać tak jak on chce bo inaczej negatyw lub celowo uszkodzi pojemnik i stracę towar a allegro i tak mu odda z POK pieniądze . Dziś wchodzę na zamówienia i towar zamówił z dopiskiem w którym uważa że dogadaliśmy się telefonicznie . Bezczelność do kwadratu.Z drugiej strony jak anuluje zamówienie to nie odzyskam prowizji i dostanę negatyw co mam robić ? Chciałbym dziś wysłać towar żeby utrzymać dobrą jakość sprzedaży
wacek901 - @allegro_pl #allegro #ecommerce #zalesie Mam klienta który wymusza mi wysł...

źródło: comment_1666165298evOjUk18ERsIJHA0kdF5kF.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • 0
@wacek901 daj mu bez naklejek ale popisze pisakiem po całości Twój login z allegro, to raz.
Janusz i tak wystawi ci komentarz jak będzie chciał mimo twojej dobrej woli, to dwa.
Ważne żeby (a mówię to z punktu widzenia kupującego) żeby bardzo szczegółowo odpowiedzieć na negatywa w sposób konkretny i rzeczowy bez emocji, ale pokazujący jasno kto jest profesjonalista a kto zwykłym zj ebem .
J#$#$#c Januszy biznesu
  • Odpowiedz
  • 2
@dobrowolskii
@jakubz Mój towar ma bardzo duże gabaryty dlatego opakowania są drogie . Za moment wyśle foto jak zapakowałem a będzie to tak jak dla każdego zwykłego klienta . Co do czarnej listy to kupi z niezarejestrowanego konta
  • Odpowiedz
@wacek901: nie bardzo kumam - on chce żebyś oryginalne opakowanie produktu wsadził do innego pudełka i żeby na oryginalnym opakowaniu nie było żadnych naklejek?? to chyba logiczne kiedy kupuje coś od Ciebie na dalszą odsprzedaż to po 1 a po 2 jak sobie pooklejasz org pudełko i gość odda towar to masz towar niepełnowartościowy bo pooklejane pudełko ...

sam sprzedaje na dalszą odsprzedaż i nie oklejam oryginalnych pudełek ...

zdaza
  • Odpowiedz