Wpis z mikrobloga

@stulejan_perspective: wolski mam wrazenie ze zaliczyl typowy cykl kariery na wykopie:
1. pojawil sie troche znikad duzo plusow itp ogolnie wszyscy chwala
2. powoli zaczynaja sie pojawiac "madrzejsi" , ktorzy go kwestionuja bo oczywiscie wiedza lepiej wszystko
3. mimo to nasz bohater ciagle na piedastale ale juz pod scisla obserwacja
4. krytyka rośnie, coraz wiecej wpisów w tonie ze nasz bohater to debil
4. nasz bohater odwala jakiś kwas
5. koniec
@Bleck: no z tego to akurat nie mam beki, bo jedni może i kupują tylko żeby wesprzeć autora, ale innym może zależeć na podpisie. Jakbym dostał taki "podpis", to poczułbym się jakby ktoś mi w twarz napluł. Rozumiem że podpisać 8k książek nawet parafką wymaga sporo pracy, ale machnięcie flamastrem to przesada w drugą stronę. Jeszcze żeby wszystkie te parafki były podobne, a tu jak się machnie tak jest. Równie dobrze
ogólnie to nie kumam tego podejścia bo ja oglądam obu z równym zainteresowaniem i z obu czasem cisnę jak coś dojebią. No ale niektórzy mają podejście do jutuba jak do partii politycznych albo klubów piłkarskich i muszą bojówki zakładać.


@stulejan_perspective: ja tam rowno obu cisne
@stulejan_perspective: Widzisz, choc nikt tego nie przyzna przed lustrem, to chodzi o to że te same emocje ktorymi gardzimy myślac o klasie pokitycznej, są podstawą dokonywania wyborow konsumenckich. Większość ludzi "lubi" albo "nienawidzi" bo to ułatwia percepowanie świata (zmniejszenie wydatu energetycznego jaki jest potrzebny do ciągłej ewaluacji). Dlatego skrajne ideologie, satak atrakcyjne, -izmy, wiara itd. Można tym łatwo zarządzać a trudno jest tego unikać. Nawet Wykop.peel ma plusiki i minusiki, jak