Wpis z mikrobloga

Do Mirków - nie wiem czemu dziwicie się jakości - zarówno autografów jak i całej książki (oprawy graficznej, zdjęć itd). Pamiętacie filmik Wolskiego na YT w którym co kilka sekund wywalało jakieś irytujące powiadomienie Windowsa? Niby głupota, ale ja bym w życiu nie wypuścił czegoś takiego dla swoich widzów.

Panie Jarku @wolskiowojnie -wiedza merytoryczna to nie wszystko. Wysilek jaki Pan włożył jest imponujący, ale diabeł tkwi w szczegółach- teraz wychodzi bylejakość*, a szkoda.


Szkoda, naprawdę szkoda- ale w sumie nikt nie zginął, można jeszcze temat naprawić z korzyścią dla PR ( ͡ ͜ʖ ͡)

#wolski #afera #wolskiowojnie
  • 5
@sztefen_muller: a mi właśnie takie głupoty nie przeszkadzają. Bardziej przeszkadza mi próba analizowania manewrów wojskowych, kompletnie się na tym nie znając. albo wyciąganie wniosków na podstawie informacji wyssanych z palca. Ignorowanie faktów pod tezę. Albo próba przeanalizowania czegoś, na czego analizę jest za wcześnie i twierdzenie że jednostka X jest w danym miejscu w takim a takim składzie bo widziałem filmik z naszywka na mundurze.

Co do części technicznej, chyle czoła
@sztefen_muller: Bez przesady raz robiłem genialny kurs z programowania na YT to gość jedną trzecią czasu pierdzielił o tym co musię przytrafiło ostatnio zanim przechodził do materiału.

Jakby pan Wolski miał przez każdą pierdołę przerywać i nagrywać od nowa to prędzej by to wszystko rzucił w #!$%@?. Czasy się zmieniają, obecnie perfekcjonizm jest wadą.