Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szuleer: jak miałem koronkę i dość ciężko ją przechodziłem, to śniło mi się, że umarłem. I trafiłem w jakieś zaświaty, a tam różowa - niespełniona miłość z liceum przywitała mnie (w taki namiętny sposób) część kochany (tu moje zdrobniale imię), dobrze cię widzieć. Też zmarłam na koronawirusa, ale teraz będziemy już razem ʕʔ Potem się obudziłem cały blady jak ściana.
@szuleer:

umieracie czasami w snach? jakie to uczucie?


To jest #!$%@?.
Wczoraj i dziś śniło mi się, że umieram.
Raz mnie przebił widłami wózek widłowy, a dziś wpadłem do kwasu.
Czemu akurat jak mi się zaczęło śnić coś takiego to ktoś zadaje o takie sny pytanie na wypoku.

Dziwne w #!$%@?.

A co do uczucia to mało przyjemne, bólu zadnego ale ogarnia człowieka paniką i strach. Pamiętam, że byłem #!$%@?, że
@szuleer: zdarzyło mi się ostatnio być martwym we śnie: miałem poczucie upływającego czasu, nie odczuwałem emocji, nie zastanawiałem się nad niczym, nie czułem nic. Tylko ja i wieczny spokój. Doznałem niemałego szoku po przebudzeniu.
Dla mnie mocno #!$%@? temat, ponieważ jakiś czas temu śniło mi się, że umieram razem z moim niebieskim, trzymając się za ręce w łóżku. Gdy trafiłam na „drugą stronę” znalazłam tam wszystkich, łącznie z naszym psem, poza niebieskim. Całkiem szczerze, zaczęłam się bać śmierci.
@Duszqable: Mam podobnie, czasem mi się śni, że umieram i wtedy zaczynaja się myśli „czemu umarłem w taki sposób? Jeszcze dużo chciałbym zrobić”. Potem jest nawet refleksja i pogodzenie się z tym, że zmarlem a czasem nawet płacz, że nie zdążyłeś się z kimś pożegnać.

Mocno #!$%@? i jak się przebudzę to muszę się ogarnąć przez pare chwil.
@Ka4az: ja tak pierwszy raz mialem, no moze poza snami ze spadaniem skads jak bylem mały ale tego nie liczę.

Ja lubie takie posrane sny, czasem wstaje i myślę, że chyba zwariowałem xD
@szuleer: mi się śniło, że ktoś trzyma pistolet przystawiony do skroni. Bałam się, ale po chwili zrozumiałam, że przynajmniej będę miała spokój. Uspokoiłam się i zamknęłam oczy i po chwili poczułam takie błogie uczucie jakby Cię nic nie bolało.
Ale się obudziłam