Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Pawulon rzuciles calkiem minoxa po tej przygodzie czy zmieniles na branie topical?
Sam jestem na topicalu juz ponad 2 lata, najchetniej jakbym mogl sie cofnac w czasie to bym w ogole nie zaczynal, ale teraz sie cykam rzucic bo z opowiesci na reddicie wynika ze odstawka moze spowodowac potezny shedding
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@benkenobi1111:

Poje*** Cię jeśli myślisz, ze osiąknie minoxem do ryja to to samo co tabletki z odpowiednia dawka.


xD

A może wyjaśnisz tak czemu, skoro masz podaną ilość substancji w jednym psiknięciu

Ciesz sie, ze sobie pikawy nie rozwaliłeś


Ojojoj, ale miałem szczęście, waliłem też wtedy sterydy anaboliczne, zalewałem pałe z tinderówami, a na badaniach serca wszystko książkowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przestroga dla wszystkich "ekspertów" czytających reddita

Minox w tabletkach w pełnej dawce na serce jest lekiem black-box w USA, a nawet w tabletkach - low dose oral minoxidil, jest na granicy bezpieczeństwa. Mówimy o leku, który planujemy zażywać wiele lat.

Chłop z wykopu był u prof. Lidii Rudnickiej i pytał o picie topical minoxidilu. Screen i link poniżej.

Jeśli argumenty światowej klasy dermatologa (który bierze udział w badaniach nad LDOM) są niewystarczające
feegloo - Przestroga dla wszystkich "ekspertów" czytających reddita

Minox w tablet...

źródło: comment_16661628030u3J9tLlFBFE4G7WJSFs8g.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@feegloo: lekarze zawsze są tacy strachliwi na wszystko, sterydami straszą jeszcze bardziej a ludzie je biorą i nikomu się prawie nic nie dzieje

5mg minoxidilu oralnie też nie jest szkodliwe, choć sama teza o tym że w jednym psiknęciu jest 5 a w innym 1 jest już z dupy i żeby to wiedzieć wystarczy znać podstawy chemii roztworów

Wchłania się rzeczywiście szybciej, ale to też nie jest jakieś skrajnie groźne dla
@Towarzysz_Pawulon: chyba nie czytałeś linka co wrzucilem, gość pisze że konsultował to z Rudnicką a dopiero później pojechał do Rakowskiej

Czyli twierdzisz, że wystarczy sobie potrząsnąć butelką minoxa i powstaje roztwór jednorodny, pomimo tego że w międzyczasie ulega degradacji i wytrąca się z niego osad?
@ropemaxxer: minox w tabletkach w polsce praktycznie nie do zdobycia legalnie. Owszem istnieja leki tak zwane receptrowe co robi ci apteka na zamowienie i moga ci zrobic minoxa w tabsach, ale praktycznie zaden lekarz nie wystawi ci takiej recepty + samo wystawienie i zakup takiego leku jest szalenie kosztowny ze juz taniej by ci bylo do uk poleciec do lekarza po recepte i kupic leku na zapas tam XD. W polszy
@reevo2: Kim jestem? Czlowiekiem wzglednie myslacym; nikim wiecej. Nie napisalem ze nie jest szkodliwe bo - guess what: minoxidil to mocy lek na serce i jakiekolwiek stosownanie go wiaze ze soba pewne ryzyka. Jednak dlaczego mialby byc szczegolnie grozniejszy od tabletek - dawka substancji ta sama, wiec ze strony przedawkowania jestes bezpieczny (again jesli dobrze do tego podejdziesz i bedziesz dokladnie odimerzac), substancje zawarte w plynnym minoxie poza minoxidilem rowniez nie