Wpis z mikrobloga

Wtf XDDD ile wy macie lat? Ja myślałem że to heheszki że gość rzeczywiście stanął przed książkami i ewidentnie widać zmęczenie - że po prostu się z nim droczycie. A wy serio dajecie #!$%@? o to że nie macie prawilnego podpisu XDD czy wy macie po 10 lat wszyscy że wam zależy na podpisie jakiegoś gościa?

Co za z dupy drama XD

Na marginesie dodam że bardzo nie lubię Wolskiego i uważam go za infantylnego szczekacza internetowego, który buduje swoją popularność wybitnie niemerytorycznie na fejmie Bartosiaka.

Więc "niech ginie" ale serio? Od tego że dał brzydkie podpisy? XD

#ukraina #wojna #rosja #wolski
PeterGosling - Wtf XDDD ile wy macie lat? Ja myślałem że to heheszki że gość rzeczywi...

źródło: comment_1666133447hFmrPyaGeoDU9Z6C9vLtGD.jpg

Pobierz
  • 18
a to nie było tak, że ta książka z podpisem była droższa


@Joterini2: jeśli tak było to zmienia postać rzeczy. Tzn wciaz nie rozumiem aż takiej skali dramy, ale jak najbardziej jest to wtedy zrozumiałe.

Jeśli tak było to niech ginie tym bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A wy serio dajecie #!$%@? o to że nie macie prawilnego podpisu


@PeterGosling: zacznij od zrozumienia, że autografy są ważne (dla tych, dla których są ważne)(z tego powodu w końcu ludzie stoją w kolejkach do pisarzy i z tego powodu Wolski reklamował swój gest i podpisywał książki). W drugim kroku zauważ, że autografy przyszły zrobione na odczep się, byle jak. Po tych dwóch krokach zrozumiesz sedno afery.

Lubię Wolskiego, lubię go
@Przypadkowy Widzisz, wskazałeś, że dla części czytelników autografy są ważne, to zapewniam, że oprawa i druk jest ważna dla jeszcze większej części.

Po co drukować grafikę (myśliwce xD) , która w konkretnym wykonaniu wygląda jak rycina z książki do techniki z 1970 roku? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ogólnie masz rację, ale przy skrajnie niskiej jakości produktu, rzuca się to jednak w oczy.