Wpis z mikrobloga

@gorzki99: chodzi o to, że jej nawet nie mam i pytam się cwaniaku jak to wygląda bo nie potrzebuję na 2 lata a na 3-4 miesiące, a nie ma umów bez terminu dla miejsca mojego zamieszkania
  • Odpowiedz
i pytam się cwaniaku


@telesiak: To odpowiadam cwaniaku ze jakby wykopki mialy szklana kule to juz wszyscy by w totka wygrywali.

Skad ktos ma wiedziec co masz w umowie napisane (jak nawet Ty sam nie wiesz - a taki z Ciebie cwaniak)
  • Odpowiedz
on chyba nie ma nic podpisane tylko robi rozeznanie jakby podpisał to jakie są wtedy kary


@gruba-ryba: No brawo. Czyli ze co. Masz szklana kule i wiesz jaka umowe on ma zamiar podpisac?

Wszystko bedzie w umowie (a moze tam byc wszystko :P). Ja nie potrafie wyczytac z fusow co w niej bedzie.
  • Odpowiedz
@telesiak: jak nie podpisales jeszcze umowy, to praktycznie kazdy operator ma wzor takowej na swojej stronie, upc tez.
wystarczy poswiecic czas spedzony na pisaniu posta na wykopie na szukanie tego.

  • Odpowiedz
strasznie agresywny jesteś xD


@gruba-ryba: What? Panie ja to w tym momencie jestem raczej taki do glaskania a nie agresywny. Staram sie uswiadomic ze wykopki raczej umow nie tworza wiec nikt nie odpowie jak bedzie wygladac ta konkretna.
  • Odpowiedz