Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pomidorki_koktajlowe chyba najbardziej żenująca gowno burza jaką widziałem na wykopie, o podpis chłopa na książce. To nie jeb*ny King ani nawet Mróz xD

@Popularny_mis: jeśli chłop obiecał podpisy to należy to zrealizować. Gdyby był trochę mądrzejszy to by zaangażował całą rodzinę i wspólnie by te książki podpisywali, ale lepiej jest zrobić szlaczek flamastrem
@spie_z_tata: Nie muszę Ci wierzyć, bo sam mam jakieś tam doświadczenie i obserwacje. Ile masz książek podpisanych przez prawdziwych pisarzy? Takich, dla których autografy/podpisy to chleb powszedni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@avirant: nie, ja to stwierdzam na podstawie analizy dokumentów. Akty notarialne, akty ugody, dokumenty protokołów, operaty technicznych i inne dokumenty związane z moją pracą. Im więcej ktoś podpisuje i wiek jest większy tym bardziej upraszcza podpis. Niektórzy nawet zmieniają na bardziej prosty.
@spie_z_tata: Osoby, które masowo rozdają autografy to co innego. Jak ktoś nie lekceważy swoich fanów, to ma wyrobiony podpis i to zazwyczaj rozbudowany. Ja u siebie zauważyłem coś odwrotnego, jak byłem nastolatkiem i musiałem się gdzieś podpisać raz na rok, to mój podpis był prosty i nieestetyczny, a potem jak trzeba było się podpisywać znacznie częściej, to wyraźnie się zmienił. Z tym że, też często upraszczam i piszę byle jak, ale
@spie_z_tata: No podpis na książce czy czymkolwiek w formie autografu powinien chyba się różnić od podpisu w urzędzie. Ja mam w to #!$%@? ogólnie, lubię ten ich konflikt (a teraz jest dobry materiał pod memy), śmieszna aferka i po prostu mam bekę z tych, co kupili te książki i bekę z takiego gównopopdisu. Jak chciał ruchać ludzi na hajs, to mógł jednak bardziej się przyłożyć. Trochę fanów mu ubędzie, ale spokojnie