Wpis z mikrobloga

Kojarzycie program Michała Wiśniewskiego co daaawno temu kręcili? #!$%@?ła mnie tam jedna akcja do której co jakiś czas lubię wracać, brzmi jak z alternatywnej rzeczywistości.

No wyobraźcie sobie, jesteś Januszem lvl ok 50, leżysz sobie elegancko w gaciach gotowy do spania, po domu kręci się tylko Twój pies, żona i syn, nagle ktoś puka do drzwi, wchodza Ci z kamerami na chatę, jakiś typ w góralskim kapeluszu kładzie Ci się do łóżka i za to daje Ci 100zł, myślisz sobie - dziwnie, ale fajnie. Proponują Ci jakaś gre w kości, niezbyt właściwie kumasz o co chodzi, wiesz tyle, że na szali jest Twój kibel lub 2000zł do Twojej dyspozycji. nagle wchodzi Michał Wiśniewski, wtedy znana na cała Polskę gwiazda, gracie w kości i przegrywasz po czym wchodzi dwóch karków ubranych w skórzane kurtki i odkręcają Ci kibel, zostajesz z niczym.

Przeciez ja na jego miejscu po przebudzeniu się rano miałbym wrażenie, że to sen.

[FILMIK Z ZAJŚCIA XD](https://www.youtube.com/watch?v=plyyWC36whI&)


#michalwisniewski #polskiedomy #heheszki
Kejesen - Kojarzycie program Michała Wiśniewskiego co daaawno temu kręcili? #!$%@?ła ...

źródło: comment_16661113644BxHQZlxUcMVpi4zkoh1Zf.jpg

Pobierz
  • 58
@bizonsky: Chyba pierwszy sezon był taki, że mieli kamery na chacie i był o nim i rodzince (wtedy chyba z mandaryną) a drugi sezon był jakimś dziwacznym show, w którym właśnie się odwalały takie akcje xd
@Okospok0: Jeśli to było ustawione to pan Zdzisiek jest zajebistym aktorem xD Tak szczerze, to mam nadzieję, że oni im dali jakąś kasę albo oddali ten kibel, ale im częściej zanurzam się w oparach