Wpis z mikrobloga

@normanos: ludzie mają po prostu #!$%@?, ty nawet nie wiesz że ludzie przychodzą do komisu i nie pytają się o cenę tylko o to ile będą płacić co miesiąc xD i spłacają auto warte 20k przez całe życie xD
  • Odpowiedz
@normanos: business is business, cena detailingu jest już wliczona kilkukrotnie w oferowaną cenę, która przy wymianie i tak jest zazwyczaj niższa ( ͜͡ʖ ͡€) to, że stracisz powiedzmy 3000 usd na wymianie w porownaniu do sprzedazy na normalnym rynku to nic nie zmienia skoro kazdy bierze kredyt, a ta roznica w comiesiecznej racie jest niezauwazalna xD
  • Odpowiedz
@dd350: reasumując: wsiury są zadowolone bo mają rozliczenie i nie muszą sprzątać po sobie, detailer jest zadowolony bo ma ciągle robotę, sprzedający jest zadowolony bo i tak jeszcze mu z gorką zostanie. i tylko na końcu kupujący wszystkich sponsoruje ;) Ale pewnie też jest zadowolony, że coś wyrwał z dzisiejszych czasach.
  • Odpowiedz
  • 13
@geuze: Chodzi i brak wstydu i syfiarstwo, te chrupki chipsy czy stare kubki po kawie leżą tam pewnie kilka tygodni skoro są powysyszane i poprzyklejane. Jak można jeździć w takim syfie? Często sie zdarza ze mrówki są a karaluchy tez sie trafiają. Rozumiem śmieć z dzisiej albo z wczoraj ale sprzed miesiąca???
  • Odpowiedz
@lajsta77: Sam byłem (bo nie mam już auta) takim syfiarzem, po prostu auto było środkiem transportu, wypiłem coś to cyk za fotel kierowcy bo kiedyś się posprząta bo nigdy nie było śmietnika po drodze i tak mijały z dwa miesiące zanim się pozbierało. To co wysłałeś to już przegięcie, ale z drugiej strony jestem w stanie to zrozumieć XD
  • Odpowiedz
  • 7
@Artrix: Ale jednak byś śmieci wyciągnął przed sprzedaniem samochodu? Ten jeszcze nie wyglada najgorzej po prostu się dzisiaj trafił, może jakims skrajnym w przyszłości porobie zdjęcia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lajsta77: Jak przy oddaniu jest i tak doliczona kwota za czyszczenie auta to się nie dziwię trochę. W Polsce ci doliczą tylko jeśli faktycznie jest mocno uwalone auto. Ale za granicą zauważyłem że często nawet jakbyś oddał prosto po detailingu to i tak by ci dowalili tą opłatę. W sumie to dotyczy nie tylko aut ale wynajmu mieszkań i tak dalej. Tak naprawdę to mnie nauczyło wszędzie mieć już wywalone i
  • Odpowiedz